Kuidas me loome reaalsust, I osa

19. oktoober 2013 kell 19:56Creation_TreeKas sa imestad, miks on elu kaootiline segu positiivsetest ja negatiivsetest sündmustest? Kas oled proovinud positiivselt mõtlemist, meditatsiooni ja palvet ilma käegakatsutavate heade tulemusteta? Kas muretsed arusaamise üle, et sul on oma elu üle väga vähe kontrolli? Kas pelgad, et enamik meist ulbib elumere lainetel abitult nagu plankton? Kas sa ei tahaks omada maagilist võimet muuta enda ja ennast ümbritsevate inimeste elu paremaks? Hea uudis on see, et tegelikult sa juba teed seda! Sellel nädalavahetusel avaldame 2-osalise järjejutuna arutluse sellest, kuidas meie kujutlusvõime loob reaalsust. Tänases osas keskendutakse positiivsete unistuste loomisele ja minevikus olevast negatiivsest lahtilaskmisele.

 

Lugedes seda, mõistad neid loodusjõude, mis loovad meie individuaalse ja ühise reaalsuse. Mõistad, et meil kõigil on samasugune võime kasutada neid jõude nii heal kui ka halval eesmärgil. Sa hakkad märkama neid jõude kõikjal ning õpid enda isiklikku jõudu kontrollima, fokusseerima, suurendama ning õigesti kasutama. Hakkad lõikama kasu, mida sa oled pikka aega otsinud, aga mis on jäänud seni leidmata.

See ei vaja alustuseks tugevat usku, see tuleb harjutamise käigus. Ning see ei vaja ka tohutult suurt pingutust, kuigi usk ja reaalsete sammude astumine oma eesmärkide suunas aitab su eesmärgil kiiremini tõeks saada. See on sama lihtne nagu unistamine. Mõistes seda teadmist, hakkad automaatselt mõtlema uuel moel, mis muudab sinu tuleviku selliseks, nagu sa tahad, et see oleks. See ei ole tegelikult üldse keeruline.

 

Õpi oma jõudu kasutama

Meist igaühel on igapäevaselt tohutu võim. Me kontrollime tugevaid jõude, millest me enamasti ei ole üldse teadlikud. Sul on võime luua head või halba tulevikku nii endale, oma sõpradele ja perele kui ka tervele inimkonnale. Probleem seisneb selles, et me loome iseenese teadmata nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmusi tulevikuks. Ilma oma jõust teadlik olemata on see nagu vene rulett universumi mootoriga. Meie enda ja kõigi meid ümbritsevate inimeste reaalsus on selle tohutu võime kontrolli või kontrollimatuse tulemus. Aga kui me mõistame oma jõudu, siis on meil loomupärane kalduvus kasutada seda enda ja kõigi üldiseks kasuks. Nii et saa oma jõuga tuttavaks ning õpi seda kasutama nii, et sa ise ja sinu lähedased saaksid parimateks inimesteks, kes nad olla saavad.

Sinu alateadvus on pidevas kontaktis kõigi teiste alateadvusega, kes on praegu elus, ja tõenäoliselt ka kõigi nendega, kes on kunagi elanud. See kollektiivne alateadvus kontrollib kõikvõimast kvantvälja. See ümbritseb kõike, annab aatomitele jõu ning manifesteerib meie holograafilise universumi. Sinu isiklik mõistus on alfalainete tasandil (unistamise staadiumis) sinu juhtpult selle kollektiivse alateadvus jaoks. See on su isikliku jõu võti, mida igaüks peab kasutama õppima.

Kollektiivne alateadvus ei mõista sõnu ega keelt, vaid ainult vaimusilmas loodud pilte, mida sa teadlikult või mitteteadlikult enda peas lood. Sisuliselt loovad su unistused reaalsust. Kollektiivne alateadvus interpreteerib sinu unistusi kui soovitud tulevikureaalsust, eeldades, et sa unistad ainult sellest, mida tahad edaspidi oma elus näha. Sinu tulevik on suures osas peegeldus nendest korduvatest piltidest, mida oled oma vaimusilmas näinud ning mida teised on sinu kohta näinud.

Mida rohkem sa midagi ette kujutad, seda suurem on tõenäosus, et see sinu elus materialiseerub. Mõtle unistustest kui hääletamisest oma tuleviku osas – see on ainus tõeline demokraatia. Meie maailmavalitsejad soovivad, et sa seda ei teaks – selleks, et nad saaksid palgata sind enda armeesse, kes nende plaani reaalsuseks muudavad. Mõista olukorda, kuid nähes nende plaane, kustuta see pilt kohe oma vaimusilmast.

 

Meie kujutlusvõime loob reaalsust

Selleks, et kasutada oma jõudu kontrollitult, peab sinu teadlik mõistus suhtlema kollektiivse alateadvusega samas keeles – teadlikes vaimsetes piltides. Sõnadel ei ole reaalsusele mõju, need on abiks ainult selleks, et edasi anda kontseptsiooni, mis loob kujutlusvõimes pilte. Meie kujutlusvõime loob reaalsust ja selleks peame õppima, kuidas negatiivseid unistusi parandada.

Ära aja segamini unenägusid ja unistusi. Unenäod on suvalised pildid, mida sinu mõistuse laoriiulitelt vaimsele ekraanile visatakse. Magades on su alateadvus lahti aheldatud vääradest piirangutest, mida teadlik mõistus seab. Sel ajal on sellel vaba voli kasutada oma tohutut võimu, ühendamaks unenäopilte mingiks jätkuvaks looks. Unenägudest ei saa tähendusi otsida, sest erinevatel piltidel on inimeste jaoks erinev tähendus. Halbadel unenägudel ei ole reaalset võimu su tuleviku üle, kui sa ei anna neile seda võimu, meenutades neid järgmisel päeval aktiivselt.

Sinu unistused see-eest on programmid, mille abil lood tulevikku. See, millest sa kõige sagedamini unistad (soovid, ahastad, nurised, eeldad, loodad, vihkad, armastad, kahetsed jne), on sinu tuleviku koostisosa. Kuni sa õpid neid pilte haldama, on su elu heade ja halbade sündmuste kaootiline segu ning mineviku halbade sündmuste kordamine.

Samal moel programmeerivad meie kollektiivsed unistused kõigi ühist tulevikku lokaalselt ja globaalselt. Põhjus, miks kõik on kaootiline, on see, et me lõbustame ennast seguga positiivsetest ja negatiivsetest unistustest, olemata teadlikud, et see põhjustab kollektiivse reaalsuse kaootilisust. Pole ime, et maailmas on segadus. Ja pankuritele segadus meeldib.

 

Positiivsete unistuste loomine

Väga oluline on vaimusilmas ette kujutatava pildi kestus. Kvantiteet loeb. Selle asemel, et välja mõelda 20 minuti pikkune film, mille detaile on raske meeles pidada, mõtle välja paari sekundi pikkune lihtne stseen, mida on kerge meenutada. Mida vähem keeruline su unistus on, seda lihtsam on kollektiivsel alateadvusel panna asju liikuma, et see juhtuda saaks. Kui see on lihtne, juhtub see kiiremini. Ning unista teadlikult pidevalt – korda enda välja mõeldud häid mõttepilte nii sageli kui võimalik.

Kollektiivne alateadvus on kindlate funktsioonidega masinavärk. See eeldab automaatselt, et kõige sagedamini ette kujutatud pildid on see, mida sa oma tulevikku soovid. Kõige sagedamini vaimusilmas olevad pildid absorbeeritakse kollektiivsesse alateadvusesse, mis seejärel liigutab kollektiivset tahet sel moel, et tuleviku mõjutused ja rajad võimaldavad ühel päeval sinu teadlikult või mitteteadlikult programmeeritud stseenil tulevikus materialiseeruda, kui see ei lähe kollektiivse tahtega vastuollu.

Enamasti ei ole kollektiivsel tahtel väga suurt kaalu, kuna me kujutame rohkelt ette isiklikke asju, millele ei ole kollektiivset vastuseisu. Kollektiivne alateadvus ei jaga sinu unistusi headeks või halbadeks, olenemata sellest, kas see on negatiivne või positiivne – see saab teoks sel moel, nagu me selle oleme programmeerinud. Sa ei pea sellesse uskuma, ent tehes seda skeptiliselt, sa lihtsalt aeglustad unistuste teoks saamist.

 

Kuidas parandada negatiivseid unistusi

Oma elu parandamiseks ei piisa ainult positiivsete unistuste loomisest, vaid me peame parandama ka oma negatiivseid unistusi. Nende puudumine annab rohkem aega ja ruumi teadlikult loodud positiivsete piltide jaoks. See protsess pöörab ümber meie elu negatiivsed arengud ning kollektiivselt võiks muuta ka negatiivseid kohalikke, riiklikke või globaalseid trende, mida me tahtmatult koos loonud oleme. Inimkonnale on vaja kõigest ühte positiivset pilti meie ühisest tulevikust, et ümber lükata maailmavalitsejate egoistlik plaan, millega nad on pannud meid enda eest mõtlema.

Enne, kui sa saad oma võimeid täies mahus enda heaks kasutada, pead õppima negatiivsete piltide kordumist vaimusilmas ennetama ja ümber pöörama. Unistuste parandamine on lihtne. Parim viis on negatiivsed pildid oma mõistuse ekraanilt kustutada. See ei lase neil tagasi tulla ning sinu isiklikku või meie kollektiivset tulevikku negatiivselt mõjutada. See harjutus tühistab tellimuse kollektiivsele alateadvusele sinu loodud negatiivse pildi tõelisuseks muutmise kohta. Selleks, et negatiivset unistust edukalt kustutada, pead seda taas tegema alateadvuse enda keeles.

Kui märkad ennast negatiivset pilti ette kujutamas, peata see mõistuse ekraanil. Siis tõmba sellele kujuteldava pintsliga lohakas must ring ümber, joonista must rist peale ning kujutle, kuidas sa heidad kogu selle negatiivse pildi enda mõistusest välja ja planeedist eemale nagu lendava taldriku.

Nüüd oled öelnud kollektiivsele alateadvusele selle enda keeles, et negatiivne pilt tuleb kustutada, ümber pöörata kogu võimalik negatiivne mõju, mis selle pildil võis sinu tulevikule olla, ja mitte kunagi enam sellise pildi peale aega raisata. Sageli korduva negatiivse pildi puhul pead seda tehnikat võib-olla rakendama mitu korda. Pea meeles – sina oled oma mõistuse väravavaht ning valid ise, mida kujutleda ja mida mitte.

Mingi hetk võid tunda ennast häirituna, et sa ei suuda meenutada seda negatiivset pilti, mille just mõned sekundid tagasi kustutasid. Püüad palavikuliselt seda meenutada, kuni see õnnestub. Siis pead sellele taas risti peale tõmbama ning enda mõistusest välja viskama. Õige pea õpid seda “halva unistuse amneesiat“ ignoreerima ning lepid rahulikult sellega, et oled neist vaba.

Kui sa ei suuda pilti peatada või kergesti meenutada, ära muretse. Tõmba lihtsalt rist peale sellele tühjale kohale, mille negatiivne pilt su mõistuse ekraanile jättis, ning heida see enda peast välja. Sinu võime pilti peatada paraneb aja jooksul. Sul võib meenuda minevikus mõeldud negatiivseid pilte, mida sa siis maha ei tõmmanud. Niipea kui see juhtub, tõmba ring ümber, rist peale ja saada need minema.

 

Lõika läbi seosed negatiivse minevikuga

Paljud negatiivsed mõtted on minevikus kogetud sündmuste või asjaolude meenutused. Mõtle neist kui ebavajalikust pagasist. Need on sulle ankruks, aeglustades, takistades sul edasi minna. Sageli minevikku meenutades blokeerid ka positiivseid pilte tuleviku kohta. Ning kui kollektiivne alateadvus näeb korduvaid pilte, siis loob see sinu tuleviku sarnaselt minevikule, sundides sind samu vigu pidevalt kordama.

Iga kord, kui need pildid korduvad, tõmba need maha ja saada minema. See lõikab läbi seosed negatiivsetest kogemustest. Niipea, kui oled mineviku vigadest õppinud, ei pea sa enam halbu sündmusi meenutama. Viska need minema ja mine eluga edasi. Võid visualiseerida enda kõige traumaatilisemaid minevikukogemusi kui tohutut hulka pagasit või raskusi, mis sinu jalge ümber kinnitatud on. Lõika oma mõtetes need ahelad lahti ja tunne, kuidas sinu liikumiskiirus ilma liigse raskuseta suureneb. Näe, kuidas see hunnik halbu elukogemusi kaob sinu seljataha vaimsel teel. Võta enda õppetunnid vastu ning siis mine edasi. Nüüd on sul rohkem vaba aega mõttes tegeleda tulevikuks positiivsete kujundite loomisega.

Ära pea viha, et vähendada mineviku negatiivset mõju. Anna mineviku vaenlastele andeks. Armasta neid ja tunne neile kaasa. Sarnaselt sinuga on nad oma geneetilise pärandi, kogemuste, reaktsioonide ja valikute tulemus. Sarnaselt meile kõigile kasutavad nad enda piiratud teadlikke ressursse, et selles ärakulunud võidujooksus nii hästi kui võimalik edasi saada. Kui nad oleksid universumi saladustest teadlikud, et oleks nad sulle liiga teinud. Mõista nende inimlikkust, andesta neile täielikult ning armastavalt kustuta enda mõistusest nendest loodud negatiivne kuvand. Taas vabaneb ruumi ja aega positiivsete piltide jaoks ning annab su vanad vaenlased vabaks, et ka nemad saaks areneda.

 

 

Allikas: Waking Times

Foto: energyartistjulia.bigcartel.com

Toimetas Katrin Suik