Kuidas me loome reaalsust, I osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. aprill 2022 kell 10:56Creation_TreeKas sa imestad, miks on elu kaootiline segu positiivsetest ja negatiivsetest sündmustest? Kas oled proovinud positiivselt mõtlemist, meditatsiooni ja palvet ilma käegakatsutavate heade tulemusteta? Kas muretsed arusaamise üle, et sul on oma elu üle väga vähe kontrolli? Kas pelgad, et enamik meist ulbib elumere lainetel abitult nagu plankton? Kas sa ei tahaks omada maagilist võimet muuta enda ja ennast ümbritsevate inimeste elu paremaks? Hea uudis on see, et tegelikult sa juba teed seda! Täna ja homme avaldame 2-osalise järjejutuna arutluse sellest, kuidas meie kujutlusvõime loob reaalsust. Tänases osas keskendutakse positiivsete unistuste loomisele ja minevikus olevast negatiivsest lahtilaskmisele.

 

Lugedes seda, mõistad neid loodusjõude, mis loovad meie individuaalse ja ühise reaalsuse. Mõistad, et meil kõigil on samasugune võime kasutada neid jõude nii heal kui ka halval eesmärgil. Sa hakkad märkama neid jõude kõikjal ning õpid enda isiklikku jõudu kontrollima, fokusseerima, suurendama ning õigesti kasutama. Hakkad lõikama kasu, mida sa oled pikka aega otsinud, aga mis on jäänud seni leidmata.

See ei vaja alustuseks tugevat usku, see tuleb harjutamise käigus. Ning see ei vaja ka tohutult suurt pingutust, kuigi usk ja reaalsete sammude astumine oma eesmärkide suunas aitab su eesmärgil kiiremini tõeks saada. See on sama lihtne nagu unistamine. Mõistes seda teadmist, hakkad automaatselt mõtlema uuel moel, mis muudab sinu tuleviku selliseks, nagu sa tahad, et see oleks. See ei ole tegelikult üldse keeruline.

 

Õpi oma jõudu kasutama

Meist igaühel on igapäevaselt tohutu võim. Me kontrollime tugevaid jõude, millest me enamasti ei ole üldse teadlikud. Sul on võime luua head või halba tulevikku nii endale, oma sõpradele ja perele kui ka tervele inimkonnale. Probleem seisneb selles, et me loome iseenese teadmata nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmusi tulevikuks. Ilma oma jõust teadlik olemata on see nagu vene rulett universumi mootoriga. Meie en

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt