Eesti riik ostab poole miljoni euro eest LSD-d

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2019 kell 12:19Äsja lõppenud valimistel osales rekordilised 1099 kandidaati, mis tõi riigikassasse sisse üle poole miljoni euro, kuna kõik kandidaadid pidid maksma 500-eurose riigilõivu. Kuigi levivad jutud, et need pool miljonit eurot omastas president Kersti Kaljulaid, siis tegelikult see ei vasta tõele, räägib reformierakondlane Siim Kallas. “Presidendi Kersti ei võtnud endale kandidaatide riigilõivu, see on rumal jutt, temal pole sellele isegi ligipääsu,“ rääkis hr Kallas täna hommikul ERR-ile antud intervjuus.

 

Aga kuhu see pool miljonit eurot läheb, mis kandidaatide riigilõivudest kassasse laekus?

See võib kõlada veidi üllatavalt, aga me oleme otsustanud osta selle eest LSD-d. Sellise otsuse tegime me möödunud nädalal, kui olime küsinud nõu erinevatelt Eesti ja välismaistelt teadlastelt, psühholoogidelt ja teistelt ekspertidelt, kuidas vähendada vastandumist ja viha, mis meie ühiskonnas praegu seoses valimiste ja koalitsiooni loomisega on lõkkele löönud.

Kõik sai tegelikult alguse sellest, et Õhtuleht avaldas veebruari alguses erakondade n-ö narkokompassi, kus siis märgiti karistusregistri järgi, milliseid meelemürke mis erakonnas kõige rohkem tarbitakse. Ääremärkusena olgu öeldud, et kuigi Reformierakonnale oli seal kirjutatud amfetamiin, siis tegelikult esindame me ikkagi jõukamaid inimesi, seega on selge, et tegelikult on meie meelisergutiks olnud kokaiin. Me lihtsalt ei ole sellega vahele jäänud.

Aga narkootikumid on tänaseks jäänud minevikku. Et meie erakond keskendub ikkagi tulevikule, tehnoloogiale, it-lahendustele ja innovatsioonile, siis loomulikult oleme kursis kõigega, mis toimub Silicon Valleys. Ei ole mingi saladus, et sealsete kõige edukamate meeste ja naiste parimad ideed ja inspiratsioon on sündinud tänu psühhedeelikumidele, näiteks lüsergiinhappe dietüülamiidi ehk LSD-d tarvitades. Ka Steve Jobs on öelnud, et LSD tarvitamine oli üks olulisemaid otsuseid tema elus. Arvame, et LSD tripid tagasid meile ka seekordse valimisvõidu.

Lisaks headele ideedele tajusime ühel ajal LSD-d võttes ka seda, kuidas meil grupina kasvas teineteise suhtes lugupidamine, mõistmine, austus ja armastus. Kõik erimeelsused lahenesid justkui iseenesest ja pilt lõi selgeks. Siinkohal tulevadki nüüd mängu need teadlased ja teised eksperdid – hakkasime asja uurima ja selgus, et on olemas kümneid ja isegi sadu uuringuid selle kohta, kuidas LSD põhimõtteliselt suudab luua üksmeelt ja nii otsustasime koostöös teadlastega läbi viia eksperimendi tallinlastega ja vaadata, kas selline üksmeel laieneks ka suuremale rühmale. Kui Tallinna kraanivette lisatud psühhedeelikumiga see katse õnnestub, soovime valimiste riigilõivudest saadud raha eest osta nii palju LSD-d, et sellega rikastada kogu Eesti joogivett ja luua meie riigis inimestevaheline üksmeel.

 

Kas te ei karda, et sellisel eksperimendil võivad olla ettearvamatud tagajärjed?

Ei karda, oleme välja arvestanud, et see on just paras mikrodoos, et inimesed ei oleks otseselt uimas ega näeks hallutsinatsioone, vaid pigem just tundetasandil lahustaksid eneses viha ja vastandumise. Mul näiteks hetkel on ka mikrodoos sees. Ülihea on olla!

 

Pilt: Telegrami kunstniku nägemus trippivast hr Siim Kallasest

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt