“Intrigeeriva pärastlõuna” avaliku salvestuse külaliseks on Hando Tõnumaa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. märts 2019 kell 9:07Aastal 1993 oli Top Raadio eetris igal tööpäeval tunniajane otsesaade “Intrigeeriv pärastlõuna”. Toimus üle saja jutusaate, mida juhtisid Peeter Ristsoo ja Toomas Saarepera. Saate ainus reegel oli siis ja on ka täna see, et reegleid ei ole. “Hea sõber ja tollane korterikaaslane Peeter on vahepeal lahkunud. Samas on reegel alles ja nõuab täitmist. Niisiis püüangi nüüd, 25 aastat hiljem, seda omapäi teha,” tutvustab oma podcasti/taskuhäälingut kirjanik ja lavastaja Toomas Saarepera.

 

“Intrigeeriva pärastlõuna” 11 episoodi külaliseks on Hando Tõnumaa ja selle avalik salvestus toimub neljapäeval, 21.märtsil Tallinna Kammerteatris/Vabriku seminaris kell 19:00 (Tallinn, Vabriku 12, Kalamaja). Lisaks on saadet võimalik kuulata/vaadata Youtube´is.

Sündmuse Facebooki tutvustuses seisab:
Hando Tõnumaa on Telegram.ee, selle konventsionaalsete ja vähem konventsionaalsete teemadega tegeleva meediumi vedur. Kuid mitte ainult.
Küsimusi saab esitada vaid kohapeal!
Piletid 5€/10€
Tugitoolisportlastele: https://www.paypal.me/vabrikuseminar
Vestlust juhib Toomas Saarepera.

Varasemalt on Saareperaga vestlemas käinud Rain Tolk, Tõnu Trubetsky, Marek Strandberg, Tiina Tammetalu, Tanel Tammet, Emil Rutiku, Indrek Taalmaa, (:)kivisildnik, Silvia Sosaar ja Andre Joosep Arming, Raoul Kurvitz ja Hanno Soans.

 

Vaata lisaks: Facebook

“Intrigeeriv pärastlõuna” on vaadatav Youtube’is ning veidi hiljem kuulatav Spotify’s ja Apple Podcastis.

Foto: Vabriku seminar

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt