Kuula! Hando Tõnumaa saates “Ausad Mehed”: Kõik on illusioon, vandenõud ei ole olemas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. november 2018 kell 19:26Telegrami üks loojatest, Hando Tõnumaa, oli hiljuti külaliseks sel kevadel alustanud enesearengule keskendunud podcastis ehk taskuhäälingus “Ausad Mehed“, mida veavad kirjanik Chris Kala ja personaaltreener Martin Pukspuu. 19. oktoobril eetris olnud saadet tutvustasid nad Facebookis nii: “Käes on reede ja me oleme mega põnevil! Miks? Sest tänane saade on eriti vinge. Seekord käis meil külas teile paljudele vandenõuteoreetikuna tuntud Hando Tõnumaa. Tegelikult me ise talle sellist silti külge ei paneks ja pigem on tegemist inimesega, kelle tõe- ja eneseotsingute üheks väljenduseks on ka nii-öelda saladuste uurimine, mida massimeedia meile ei kajasta Meie arust üks põnevamaid saateid, mis seni oleme salvestanud ja hoiatame ette, sinu arusaam vandenõudest võib peale seda saadet täielikult muutuda! Mõnusat kuulamist!”

 

“Meil oli väga tore! Vestlus kulges vabas vormis ning sõitsime jutuga nii paljudes eri suundades, et saime aru, et peaks nii mõnegi teema osas tegema eraldi saate. Mõned teemad, millest rääkisime: mida tegelikult tähendab skeptitsism; ohvrimentaliteedist vabaks laskmine; kas on võimalik, et maailmavalitsejad ei olegi halvad?; kuidas ma sõjaväest pääsesin jms,” meenutab Hando Tõnumaa saates osalemist vaid heade sõnadega.

 

 

Allikas: “Ausad Mehed” Soundcloud

Jälgi podcasti ka siit: “Ausad Mehed” Facebook

Foto: Sten Roosvald

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt