Kuula! Hang Massive viib Tallinna publiku muusikalisele ja visuaalsele rännakule

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. märts 2019 kell 20:09Järgmisel pühapäeval. 7. aprillil esineb Rock Cafes maailma kahest tuntumast hangi ja hardpani mängijast Danny Cudd´ist ja Markus Offbeat´ist koosnev Briti/Rootsi duo Hang Massive. Juba kuus aastat koos musitseerinud ansambel on võitnud Euroopa ja Ameerika publiku südamed ning nende Youtube´i videote vaatamiste arv ületab 100 miljonit. Tallinna kontserdil tuleb koos tänaseks juba üle maailma tuntud ja igapäevaselt kuulatavate lugudega esitusele ka nende viimane album, 2018. aastal ilmunud “Luminous Emptiness”, mis viib kuulaja enneolematule muusikalisele ning visuaalsele sisemisele rännakule.

 

Bändi live kava täiendatakse pidevalt uute aegumatut tarkust sisaldavate visuaalide, heliefektide ja sämplitega, täiendusena hangi rikkalikule kõlale. “Luminous Emptiness” Euroopa tuur jõuab kokku 50 erinevasse linna ja bänd ootab väga juba viiendat korda Tallinna tulemist.

Hangi heli võib meenutada harfi, kristallkeha, klaverit ja kitarri, aga ka kellasid või isegi inimhäält. Hang trumm, ka käsi-trumm, on väliselt lendavat taldrikut meenutav ning heli saab sellest imeseadmest välja võluda mitmel erineval moel, mängides näiteks sõrmeotste, peopesa või selle servaga. Koosneb see ainulaadne muusikaline löökpill kahest omavahel ühendatud metallpoolkerast. Ja mis kõige tähtsam, sellel mängimiseks pole olemas mingeid reegleid, kõik mis vaja – need on vaid käed ja armastus muusika vastu!

“Hang Massive – julged improvisaatorid ja tugevad professionaalid ühes pajas koos. Need kutid tajuvad peenetundeliselt ruumi energeetikat ja laadivad oma kontsertidel kohalolijad õigete vibratsioonidega. Nende muusika on ühtmoodi huvitav nii kitsale huviliste ringile, kes on juba ammu kiindunud hangimuusikasse, kui ka näiteks Milano moenädala külastajatele,” seisab kontserdi tutvustuses.

 

Visuaalide demo:

 

Vaata lisaks: TicketBest, Hang Massive Tallinna Facebook, Hang Massive koduleht

Fotod: erakogu

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt