Piraadiparteiga liitus karupoeg Puhh?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2013 kell 9:11puhh

MTÜ Piraadipartei postkasti laekus möödunud nädalavahetusel liikmeks astumise avaldus, kuhu oli allkirja asemel antud käpajälg. Partei semiootikaosakonna poolt läbi viidud kiirjuurdlus tuvastas kasetohule kantud jäljendi noorele karule kuuluvaks, ning leidis sealt lisaks muule ka mett. Juurdluse tulemusena otsustati, et suure tõenäosusega on parteiga liituda otsustanud Karupoeg Puhh.

 
“Kuigi ma ei saa kehtivas valimissüsteemis Piraate valida, siis loodan teile ikkagi kasulik olla, näituseks maskotina,“ seisis avalduses. Koheselt kogunenud juhatuse erakorraline üldkoosolek otsustas Puhhi Piraatide hulka arvata. Otsuse seletuskirja kohaselt on Puhhis ühendatud piraadile olulised iseloomuomadused ja maailmavaade, kuid nendega seotud ka hulk Piraadipartei jaoks sümboolse tähendusega seiku.

“Kuna ajakirjanduses on Puhhile tema tegevuse tõttu nukuteatris külge jäänud piraadi maine, siis käsitlesime teda juba niigi ühena omade seast, nii et sooviavalduse laekumine oli asjade loomulik jätk,” kinnitas ka üks otsuseprojekti autoritest Meelis Kaldalu.
Hiljutine Euroopa Komisjoni uuring kinnitab, et piraatlus suurendab online-muusikapoodide külastatavust ja piraatlust ei tuleks seega käsitleda probleemina, vaid hoopis võimalusena.

“Pean Puhhi piraatide maskotiks sobivaks, kuna tas puudub täielikult valehäbi ja punnitatud poliitiline korrektsus. Ta julgeb endale nõuda mett ja muud maiust ning loogiku ja eksperimentaatorina ei jäta ta oma prioriteetide saavutamise nimel proovimata ühtegi uuenduslikku meetodit,” kirjeldab oma lapsepõlveiidolit piraat Meelis Kaldalu.

MTÜ Piraadipartei loosib kõikide aprillikuiste liitujate vahel välja suure meepurgi!

 

Toimetas Christopher Robin

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt