Must huumor: Rahakogumine Kolmandaks maailmasõjaks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. september 2013 kell 21:30Screen Shot 2013-09-12 at 6.53.48 PMThe Second City Network laadis Youtube’i üles sketši USA perekonnast, kes hääletasid Obama poolt nii 2008. kui 2012. aastal ning toetavad oma presidenti kõigis tema püüdlustes. Seega korraldavad nad rahakogumisakstsiooni, millega loodetakse Obama toetajate abil kokku saada 1,6 triljonit, et president saaks alustada Kolmandat maailmasõda.

 

“Kolmas maailmasõda on väga tähtis, väga progressiivne sõda, mille kohta Obama ütleb mulle, et see on väga tähtis. Nii et see peab olema!”

“Kui ma nägin president Obamat esimest korda kõnelemas, Youtube’i klipis, mis mu Facebooki seinale postitati, siis ma teadsin, et tal on õigus. Alati. Nii et ma toetan Kolmandat maailmasõda. Ja Neljandat. Ja igat Kuu-sõda, mida president alustada tahab.”

“Sest ei ole ju mingit võimalust, et tema või ärihuvidega grupid, luureagentuurid ja varipankurid, kes teda juhivad, meid kunagi eksitaksid!”

“Mõelge kõikide nende ülinaljakate GIF-ide peale, mida saab teha kassidest, kes reageerivad oma omanike kodude hävitamisele!”

“Te lõpetate ilmselt kõik põgenikelaagris. Aga teil on seal tasuta Wi-Fi!”

 

 

 

 

Allikas: Youtube

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt