9 peamist põhjust, miks USA Süüriat rünnata tahab

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. september 2013 kell 20:44Jon Rappoport avaldas portaalis Infowars.com üheksa tõelist põhjust, miks tema arvates USA Süüriale kallale tahab minna. Punktid on esitatud suvalises järjekorras.

 

USA rünnaku eesmärkideks on:

1. Jätta mulje, et presidendi selja taga on ühtne rahvast, sest president “tegi oma tööd õigesti”, kui Kongressi käest rünnakuks luba küsis. See kergitab Obama reitinguid ja näitab, et ka tema muid programme peaks rohkem hindama. Sõjaaja presidendil on alati kõrgem toetus.

2. Anda inimestele adrenaliinisööst. Selle toimet ei tohiks kunagi alahinnata. See puhastab õhu, vabastab frustratsioonist ja võimaldab alustada uuelt lehelt.

3. Luua Kongressi heakskiidu kaasabil illusioon, et USA puhul on tegemist konstitutsioonilise vabariigiga, mille valitsus on pühendunud õigluse jaluleseadmisele.

4. Aidata kaasa USA ja Iisraeli pikaajalise plaani täitumisele, millega destabiliseeritakse Süüria ning põhjustatakse selle lagunemine kaootilisteks etnilisteks gruppideks.

5. Peatada Süürias maagaasi juhtme ehitus, mis võimaldaks Iraanil Euroopale gaasi müüa ning sellega oma majandus taastada. Iraani majandus peab kiratsema.

6. Saata tervele Lähis-Idale sõnum, et USA on kõikvõimas ning tema dollar peab jääma naftatehingute valitsevaks valuutaks.

7. Toita USA militaartööstust, mis nõuab sõdu.

8. Aidata kaasa globalistlikele ja vabakaubanduslikele püüetele, lükates kogu Lähis-Ida lootusetutesse võlgadesse ja kannatustesse… et minna neid “päästma” uue pangandussüsteemiga ning ehitada terve piirkond uuesti üles, seda ise omades.

9. Hajutada ameeriklaste tähelepanu skandaalidelt nagu Benghazi, maksuameti diskrimineerimine, NSA paljastused, jätkuv ja läbi kukkunud sõda Afganistanis ning kodumaine uppuv majandus, milles üha rohkem inimesi elab allpool vaesusepiiri.

 

Tasub tähele panna, et ükski nendest põhjustest pole kuidagi seotud Assadi karistamisega keemiarelvade kasutamise eest. Seetõttu on ka äärmiselt kaheldav, et sõjaajendiks olev sündmus üldse aset leidis.

 

 

Allikas: Infowars

Foto: theblaze.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt