Videoettekanne: Alar Tamming rahasüsteemi alustest, majanduskriisidest ja eesootavast kaosest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. juuli 2015 kell 14:42tamming

Foto: Concious Initiative / Andres Treial, zoomfoto.ee

Pakume teile vaatamiseks ärimehe ja psühholoogi Alar Tammingu mõnusalt jälgitavat vestlust-ettekannet tänavu kevadel toimunud Teadliku Ettevõtluse Konverentsilt, kus tuleb vaatluse alla näiteks nn kummi venitamine praeguses majanduses, millises majanduskriisi punktis me hetkel asume ning ka tulevikunägemus käesoleva kriisi eskaleerumisest kaoseks. “Mul oleks väga hea meel kui kõik minu majanduslikud prognoosid vastu taevast lendaksid,” kommenteerib ta oma realistlikku ennustust ise.

 

Oma ettekannet alustab Tamming järgmiselt: “Enamus inimesi ei teadvusta seda, mis on praeguse rahasüsteemi alus ja kui kaua see on niimoodi toiminud ja mismoodi loodud. Ütleme otse, et praegune rahasüsteem ei ole loodud tarkade professorite ja teadlaste n-ö pikaajaliste uuringute tulemusena, vaid see on loodud 1971. aastal Vietnami sõja tagajärgedega hakkama saamiseks. Teatavasti ükski riik ei suuda pidada sõdu oma maksumaksjate arvelt. Enamasti peetakse sõda ära ja pärast seda makstakse sõja kulud kinni inimeste säästude arvelt läbi inflatsiooni.”

Põnevat kuulamist!

 

Allikad: Alar Tammingu Facebook, Conscious Initiative Youtube, Teadliku Ettevõtluse Konverents

Foto: Concious Initiative / Andres Treial, zoomfoto.ee

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt