Anu Saagim: Presidendi-Kersti on käpiknukk

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. juuli 2017 kell 16:36



a saagimMeediapersoon ja Õhtulehe loovjuht Anu Saagim sõnas eelmisel nädalal vestluses Telegrami loojate Mariann Joonase ja Hando Tõnumaaga, et isegi temasugune loll teab, et Eesti president ja valitsus on käpiknukud, kes täidavad partei ja ei tea veel kelle käske. Lisaks avaldas ta arvamust, et riik teeb tohutut kanepi ja psühhedeelikumide vastast propagandat ka suuresti seetõttu, et alkoholiaktsiis on üks magusamaid sissetulekuallikaid, mistõttu hoolimata statistikast (ca 1000 alkoholi tõttu surijat aastas vs 0 kanepi tõttu surijat) käivad ametnikud silmaklapidega.

 

Vestlus toimus Telegrami ja Õhtulehe koostööst sündinud jutusaates “Tere, Teile on Telegram!”, mis on otseeetris kord nädalas ja kus käsitletakse konspirituaalseid teemasid. “Selle saate idee sündis spontaalselt ühe intervjuu käigus Anuga ja kuna selle teostamine oli lihtne – meil jagub teemasid aastateks ja Anul juttu samuti, siis otsustasime lihtsalt ära teha. Meie jaoks oli võtmeks ka see, et stuudio oli Anul välja pakkuda ja samuti ei olnud vastuväiteid meie ainsale soovile, et saame rääkida kõigest, millest tahame, ilma tsensuurita. Ja Saagim julgeb kõikidel teemadel kaasa rääkida ning on väga paljude Telegrami teemadega üllatavalt hästi kursis.” selgitavad Joonas ja Tõnumaa.

Neljas eetris olnud saates on teemadeks olnud teiste seas Suurbritannia pedofiiliaskandaal, lame Maa, tuumarelvade pettus, 11. septembri terrorirünnakute lavastus, sundkorralise sõjaväe ebavajalikkus, käsku täitvad valitsus ja presidendi-Kersti, metsad ja Rail Baltic, jagamismajandus, psühhedeelsed seened jne.

“Tere, Teile on Telegramm!” on tavaliselt eetris neljapäeviti kell 18, sel nädalal erandina täna, teisipäeval 11. juulil kell 18 Õhtulehe Facebookis.

Nelja esimest episoodi saad järelvaadata siit:

Tere, Teile on Telegram! 1 / Stuudios: Anu Saagim, Mariann Joonas

Tere, Teile on Telegram! 2 / Stuudios: Anu Saagim, Mariann Joonas. Külalised: Saale Kareda, Teresa Mängel

Tere, Teile on Telegram! 3 / Stuudios: Anu Saagim, Mariann Joonas, Hando Tõnumaa. Külaline: Einar Kuusk

Tere, Teile on Telegram! 4 / Stuudios: Anu Saagim, Mariann Joonas, Hando Tõnumaa. Külalised: Züleyxa Izmailova, Keiu Roosimägi

 

Toimetas Sander Soomaa



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt