Hando Tõnumaa: Välisministeeriumi FB´s töötavad terroristid + nimekiri Eesti esiterroristidest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. august 2016 kell 20:19



534403_377396608975764_27043156_nMõned päevad tagasi avastasin oma Facebooki feed´ist tasulise reklaami ja teate, mille oli postitanud Eesti Välisministeeriumi veebikonsul. Tasuline reklaam ja postitus Facebookis tähendab seda, et sinu FB feed´i jõuab info, mida sina ei ole tellinud. Kuna Välisministeerium on riigiasutus, siis siinkohal käib jutt maksumaksja rahadega tehtud postitusest.

 

Tekst oli järgmine:

Seoses suureneva terrorismiohuga maailmas tuleb arvestada võimalike riskidega pea kõikjal ning pöörata tavapärasest enam tähelepanu oma turvalisusele. Eriti ettevaatlik tuleks olla rahvarohketes kohtades, kindlasti soovitame vältida igasuguseid meeleavaldusi ja rahvakogunemisi. Kui olete enda reisi välisministeeriumis registreerinud, siis saab konsulaarteenistus teiega kriisiolukorras ühendust võtta.

Käitumisjuhistega terrorirünnaku korral saab tutvuda siin: http://www.vm.ee/et/terrorirunnaku-korral

Lühikokkuvõte Välisministeeriumi veebikonsuli postitusest on see, et maailmas levib üha rohkem terrorismi, peagi on terrorism ka Eestis, sa pead kartma ja olema hirmul ning kui terror tuleb, siis tegutse nii. Teisisõnu tegemist on süstemaatilise rahva hirmutamisega. Siin me nüüd oleme aastal 2016, valdav osa eestlastest on kursis, et meie eluaja suurim terrorirünnak – 11. septembri sündmused Ameerikas – olid USA valitsuse ja globaalse eliidi libaoperatsioon/sisetöö, aga eesti rahvas teeb nägu, nagu see poleks oluline. See on sellepärast, et Eesti valitsus ja meedia on meie rahva niivõrd ära hirmutanud, et see on halvanud mõtlemisvõime.

 

Peatume korra Välisministeeriumi veebikonsuli postitusel

Välisministeeriumi kodulehelt leidsin ka õpetused ja pildid, mida teha terrorirünnakute puhul. Pean tunnistama, et need meenutavad vägagi möödunud sajandi keskpaiku levitatud tuumasõjaga hirmutamise taktikaid ja õpetusi.

1

2

Välisministeeriumi soovitus: MIDA MEELES PIDADA, kui vahetu oht on möödas:

  1. Järgi kohalike ametivõimude korraldusi ja ohuhinnangut. Jälgi meediat ning muid infoallikaid, mis sündmust kajastavad.

Milline iroonia! Jälgi nende tegelaste korraldusi, kes ise korraldavad terrorirünnakuid. Jälgi meediat, siis saad teada, kui väga sa ennast hirmununa tundma peaks ja nõnda hoiad end kursis valitsuse poolt korraldatud terrorirünnakutega.

  1. Väldi ühistranspordiga sõitmist (bussid, rongid, trammid, metroo, laevad) ning rahvarohkeid kohti ja massiüritusi.

Ära mine kodust üldse välja, sest kõikjal on terror, ära mine massiüritustele, sest on oht teada saada, et terrorirünnaku korraldas valitsus ise.

 

Ma kirjutasin koheselt sellele postitusele kommentaari: Kuulge tolad, ainuke terror tuleb valitsuselt endalt! 9/11 = sisetöö, Breivik = sisetöö, Bostoni maraton = sisetöö, Nice = sisetöö, Orlando gayklubi = sisetöö jne jne. Kas keegi reaalselt ka usub seda lollust, mis telekast tuleb?

Positiivne oli lugeda teiste inimeste kommentaare, kus nägin, et valdav enamus kommenteerinutest olid minuga samal lainel ja andsid mõista, et Välisministeeriumi veebikonsuli postitus on ennekõike hirmutamistaktika. Toon siin välja mõned neist postitustest:

Kõige suuremad terroristid istuvad meil Toompeal! Kes on näiteks Pevkur? Kes? Kelleks ta end arvab olevat?

Meil on suurem tõenäosus Tallinnas auto alla jääda, kui kuskil Euroopas õhku lennata. Elu ei saa elamata jääda, sest mingi kontingent arvab, et me peaks kartma. Mina ei jäta ühelegi asjale sellel põhjusel minemata

Hirm on suurim terror

“kindlasti soovitame vältida igasuguseid meeleavaldusi ja rahvakogunemisi” – nice try 🙂

Kui pomm plahvatab kõrval on raske või pigem võimatu enam kusagile joosta. Tegelema peaks põhjuste välistamisega mitte aga tagajärgedega !

Tuleb meelde külmasõja õppemultikat : Duck and cover. Oleme siis ringiga samas kohas põhimõtteliselt. Ja seda suuresti tänu kellele ja millele? 

 

Kes on terrorist?

Terroristiks loetakse isikut, kes poliitilistel või materiaalsetel motiividel teostab akte, mille eesmärgiks on materiaalse ja moraalse kahju tekitamine teatud eraisikutele, riikidele või organisatsioonidele. Terrorist on isik, kes terroriseerib ja hirmutab teisi inimesi ning mina loen Välisministeeriumi veebikonsuli postitusest välja, et nemad ise ongi terroristid. Seega hakkasin ma nendega otse Facebookis suhtlema:

Hando Tõnumaa

Tere, nägin, et reklaamite miskit terroriohu asja.. Kas te ei ole kursis, et 9/11 terrorirünnakud olid sisetöö?

Välisministeeriumi veebikonsul

Tervist! Veebikonsul jagab välisministeeriumi nõuandeid reisimise ja konsulaarteenuste osas, veebikonsul reklaamiga ei tegele.

Hando Tõnumaa

Tere, aga kas te kontrollite seda, kas välisministeerium info vastab tõele? Või te panete üles ilma filtreerimata selle..?

Välisministeeriumi veebikonsul

Tervist! Veebikonsul jagab kontrollitud infot.

Hando Tõnumaa

Aga kas te olete teadlikud, et terrorirünnakud nagu 9/11, Londoni 7/7, Breivik, Pariisi rünnakud, hiljutised Nice´i sündmused, Orlando gayklubi tulistamised jne on kõik olnud sisetööd, mille on korraldanud valitsus ise?

Välisministeeriumi veebikonsul

Tervist! Terrorismiga seotud tehnilistes küsimustes soovitame Teil pöörduda Kaitsepolitseiameti poole, kelle üks põhitegevusi on terrorismivastase tegevuse koordineerimine. Välisministeeriumi kompetentsi see ei kuulu. Küll aga kuulub meie kompetentsi inimeste hoiatamine ja soovitused ettevaatlikkusele.

Hando Tõnumaa

Aga te väitsite, et te olete kontrollinud üle selle info, mida te avaldate. Nüüd ütlete et pöörduge Kaitsepolitsei poole.. Kas te siis valetasite kui ütlesite, et avaldate kontrollitud infot?

Välisministeeriumi veebikonsul

Ei valetanud.

Hando Tõnumaa

Aga te nüüd ütlete et hoiatate inimesi jne.. Mis hetkel teie kontrollisite üle selle info, et terrorism levib? Enamus terroriaktid on lavastused, kus kasutatakse kriisinäitlejaid ja hukkunuid pole üldse. See on hirmutamistaktika! Palun seletage mulle kuidas te kontrollite seda infot mida te avaldate?

Hetkel teie tegelete rahva hirmutamisega. Palun lugege neid kommentaare, mis teie postituse alla jäetakse. Enamus saavad aru, et te hirmutate rahvast.

Välisministeeriumi veebikonsul

Selgitan Teile veel kord – meie tegevuse eesmärk on, et Eesti kodanikud oskaksid olla ettevaatlikud ja teaksid, kuidas ohuolukorras käituda.

Hando Tõnumaa

Palun öelge kuidas on teie nimi, ma kirjutan artikli kogu olukorrast koos teie kommentaaridega ja avaldan selle www.telegram.ee lehel.

Olen kirjutanud üle 50 artikli globaalse valitsuse isekorraldatud terrorirünnakutest ja sellest, et ISIS-st rahastab ja varustab USA ja Iisrael ise. Teie oma veebikonsuliga osalete inimeste hirmutamises. See teeb just TEIST terroristid! Kuidas on teie nimi?

Välisministeeriumi veebikonsul

Palun kirjutage teabenõue ja Teile vastatakse.

 

reisitargalt

***

Kuna kogu globaalne terrorismivastane sõda on farss, mida hoitakse ülal maksumaksja rahadega läbi korrumpeerunud valitsuse ja meedia, siis toon välja nimekirja terroristidest Eestis:

– President Toomas Hendrik-Ilves

– Peaminister Taavi Rõivas

– Kaitseminister Hannes Hanso

– Välisminister Marina Kaljurand

– Kaitseliidu ülem Meelis Kiili

– Õiguskantsler Ülle Madise

– Kõik NATO ja ÜRO töötajad

– KAPO

– Kõik ülejäänud eesti ministrid ja poliitikud, viimane kui üks!

Näidake mulle ühte ainsatki Eesti poliitikut, kes julgeks rääkida asjadest nii nagu nad tegelikult on! Ja ärge tooge mulle välja EKRE-t ja Helmesid! Helmed ja EKRE on kõige ehedam propaganda erakond, kes kasutab kõiki lavastatud terrorirünnakuid ära enda huvides, et kütta rahvast üles pagulaste ja islami vastu, et nõnda võita valijate hääli. Mitte ühtegi korda pole EKRE ega Helmed sõna võtnud, et need terrorirünnakud on libaoperatsioonid ja propaganda. Iga kord, kui toime pannakse uus terrorirünnak, teeb EKRE enda huvides avalduse, et islamistid on peagi Eestis jne. Mart Helme on küll tunnistanud Telegramile antud intervjuus, et tema ei usu kohe kindlasti 11. septembri muinasjuttu, aga sellegipoolest käitub mees ja tema erakond, justkui nad usuks seda. Kuule Helme! Ole mees ja tee avaldus tervele Eesti rahvale ja oma valijatele, et 11. septembri terrorirünnak oli globaalse eliidi sisetöö terve maailma hirmutamiseks, uute sõdade alustamiseks ja kontrollühiskonna loomiseks. Kui Sina tõepoolest soovid, et need sõjad ja terror lõpetataks, siis see on ainus võimalus. Sest kogu sõda ja terror pärineb sündmustest, mis lavastati 15 aastat tagasi USA-s. 

Nimekiri jätkub:

– Kõik tegelased ja organisatsioonid, kes on seotud kaitseväega, sõjaväega, noorkotkastega jne gruppidega, kes ei räägi avalikult sellest, mis TEGELIKULT maailmas toimub. Kuna mina ei ole näinud mitte ühtegi Eestis tegutsevat “militaartegelast”, kes nendel teemadel sõna võtaks, siis pean kõiki laigulistes riietes tegelasi potentsiaalseteks terroristideks.

Üks minu sugulane töötab Kaitseliidus ja küsisin talt hiljuti, et mis värk siis on: kui pajud teie organisatsioonis töötavatest on kursis sellega, et 9/11 jne terrorirünnakud on kõik sisetöö ja et läänemaailmas käib süstemaatiline rahva hirmutamine lavastatud terrorirünnakutega ja sõjapropaganda õhutamine peavoolumeedias?

Ta vastas umbes midagi sellist: enamus teevad karjääri ja neil pole eriti vahet, mis maailmas tegelikult toimub, sest kõik seisavad ainult enda huvide pärast väljas. Samas ega nad kuigi palju ei tea, mis maailmas toimub, sest nende info pärineb ainult peavoolumeediast ja kui neile ette anda teistsugune info, siis see viib neil juhtme kokku, sest see tähendaks oma peaga mõtlemist aga selleks pole enamus inimesed võimelised. Nad on robotid.

Nimekiri jätkub:

– kõik avaliku elu tegelased, kes aitavad kaasa inimeste terroriseerimisele, sh kõik ERR-i uudistediktorid ETV-s, Aktuaalses Kaameras, Vikerraadios, Raadio 2-s, kõik ERRi töötajad teles ja raadios, kes on seotud “uudistega”, sh ka kõik ETV tipptöötajatest saatejuhid, kes juhivad “Hommikutelevisiooni”, “Ringvaadet” jne. Enamus eestlasi teavad neid inimesi nime ja nägupidi. Kogu tehniline meeskond, kes aitab nendel saadetel eetrisse jõuda.

– Kõik uudistediktorid, kes töötavad teistes, kommerts telekanalites ja raadiotes, sh Kuku Raadios, Sky Plussis, Star FM-s, Retro FM-s, Kanal 2-s, TV 3-s, jne. Head uudistelugejad, öelge mulle ausalt, kas üldse on mingi uudis, mida te pole nõus ette lugema või te olete robotid, kes loevad ette kõike, mis paberil kirjas?

– Kõik maailmas toimuvat kajastavad “ajakirjanikud”, kes töötavad Postimehes, Delfis, Eesti Ekspressis, Päevalehes, kes ilma üle kontrollimata uudisteagentuuride poolt ette öeldud uudiseid ja propagandat rahvale copy+paste edastavad.

– Kõikide Eesti meediakanalite juhid, tegevjuhid, omanikud, aktsionärid jne.

– Kõikide seltskonnaajakirjade nagu Kroonika jt juhid ja omanikud, kes kirjutavad Eesti poliitikutest ilusaid lugusid.

Paljud ütlevad selle peale, et aga need inimesed on ju kõigest inimesed, neil on pered ja igakuised arved, nad peavad ju kuidagi moodi leiba teenima. Kuidas palun? Kas ma sain õieti aru, et selle nimel, et oma lapsele süüa osta ja elektriarvet maksta, on õigustatud see, et inimene läheb tele-või raadioeetrisse ja loeb ette sõjapropagandat? Tundub, et kaasaegses lääneühiskonnas on just selline teguviis lausa patriootlik. Kõige viisakam termin peavoolumeedias töötavate inimeste kirjeldamiseks on “süsteemile kasulik ullike”.

Nimekiri jätkub:

– Kõik eesti muusikud, kes osalevad sõjapropaganda edastamises, sh ansamblid Smilers, Winny Puhh ja teised.

sinilill_headerIgal kevadel on osalenud tuntud bändid nagu näiteks Smilers ja Winny Puhh veteranidele pühendatud kontserdil Veteranirock kampaania “Anname au” raames. Räägime siis korra, et millele või kellele te au annate? Ma oletan, et jutt ei käi nendest veteranidest, kes sõdisid I ja II maailmasõjas, sest need mehed on enamus juba teises ilmas, vaid nendest veteranidest, kes sõdisid 2000ndate esimesel kümnendil Afganistanis ja Iraagis? Siin ma nüüd olen nagu katki läinud vinüülplaat, ma olen kirjutanud üle 50 artikli ja teinud üle 10-tunnise (13-osalise) dokumentaalfilmi “Ulmefilm”, kus olen detailselt välja toonud tõsiasja, et 11. septembri terrorirünnakud olid globaalse eliidi sisetöö (kui sa tõesti kuuled sellest esimest korda, võid lisaks “Ulmefilmi” vaatamisele lugeda ka neid artikleid). Peale neid rünnakuid kuulutas USA välja terrorismivastase sõja ja terve läänemaailm, sh Eesti, liitusid okupatsiooniga Lähis-Idas, kus kamba peale kokku tapeti ära üle 2 miljoni iraaklase ja afgaani, kes ei olnud süüdi ega seotud 11. septembri terrorirünnakutega. Kas ma saan õigesti aru, et kollektiivselt antakse au nendele veteranidele, kes aitasid tappa need 2 miljonit süütut inimest?

Paljud sõdurid on peale sellist kohutavat kogemust nagu sõda niivõrd reaalsusest eemaldunud, et koju tagasi naastes pole nad enam võimelised tavaühiskonnas hakkama saama ja seega on nad hakanud palgasõduriteks ja sõdivad seal kus kutsutakse. Näiteks tunnen ma isiklikult ühte eesti noormeest, kes käis “rahu valvamas” Iraagis ja Afganistanis ja kes nüüd on palgasõdur. Tema on selline mees, et iga kord kui ta kellegi ära tapab, laseb ta teha oma seljale tätoveeringu. Küsin uuesti, mille eest me au anname?

Või käib jutt “au andmisest” nendele meestele, kes sõdivad tänapäeval ISIS-e vastu? Taaskord nagu katki läinud vinüülplaat kordan ma juba ma ei tea enam mitmendat korda, et ISIS-st rahastab ja varustab USA ise, et hoida elus maailma suurimat äri, sõjatööstust. ISIS on endise nimega Al Qaeda, ehk need samad tegelased kes väidetavalt korraldasid 11. septembri terrorirünnaku. Kas me anname au nendele mõrtsukatele, kes sõdivad ISIS-e palgasõdurite vastu, keda hoitakse ülal (USA) maksumaksja rahadega? Absoluutselt kõik uudised, kus on kirjas midagigi ISIS-est, on seotud võltsimise ja lavastamisega, sest ISIS-st toidab sama käsi, kes toidab ka Eesti valitsust. See on valitsuse huvides, et sõjad ja terrorism kestaksid, sest kui me elaks harmoonias, siis milleks oleks vaja valitsust?

Ja kui sa kardad pagulasi, siis vii ennast kurssi, mida pagulane üldse tähendab ja mis lahenduse ma olen välja pakkunud selle olukorra likvideerimiseks.

Muide, kas tead, kui lihtne on lavastada terrorirünnakut Eestis? Korraldad mingi rünnaku, paned sündmuspaigale pagulase passi ja saadan BNS-ile selle kohta teate. Nii lihtne see ongi!

 

On vaja kollektiivset restarti

Ma soovin kommentaari kõikidelt inimestelt ja organisatsioonidelt, kelle ma siin artiklis olen välja toonud. Kui te seda teemat ei kommenteeri, siis ma eeldan, et teil on piinlik seda teha ja ma mõistan teid. Olukorda saab lahendada ainult nii, kui me tuleme kokku ja tunnistame, et kogu globaalne terrorism on farss ja me peame oma ebapädevusest tingitud tagajärjed üksteisele andestama. Ja ennekõike peame andestama iseendale.

Oluline on mõista seda, et jutt ei käi ainult Eestist või Eesti valitsusest või Eesti sõjaväest. Globaalne eliit on üle võtnud kõikide riikide valitsused, pea kõikide riikide pangad kuuluvad üksikutele tegelastele, kes on tervet maailma valitsenud aastasadu. Kas keegi tõsimeeli usub, et Ilves või Obama või Clinton või Trump on midagi enamat kui käpiknukukesed? Paljud eestlased on sellest aru saanud, aga mida suur osa inimesi pole võimelised mõistma, on see, et Venemaa ja USA pole mitte kunagi olnud päriselt vaenlased, ka Külm Sõda oli kokkumäng. Putinit kontrollib too sama jõud, mis kontrollib USA-d ja Euroopat. See on ka põhjus, miks Putin pole mitte kunagi välja öelnud, et 9/11 oli sisetöö. Isegi tädi Maali teab, et 9/11 oli sisetöö aga Putin ei tea… Armas rahvas, tulge mõistusele ja ärgake üles. Unustage oma tõekspidamised ja laske lahti oma hingehaavadest. Vene okupatsiooni Eestis korraldas see sama jõud, mis praegu korraldab ISIS-e tegevust. See kõik on farss!

Möödunud aastal Telegramile antud intervjuus ütles IRL-i poliitik Juku-Kalle Raid, et õigustab sellist poliitikat, “sest, et kui me tahame oma lääne veendumused, elatustaseme ja sõnavabaduse säilitada, siis tegelikult võib-olla pole see sõda nii väga vale”.

Peagi tähistatakse Eestis taasiseseisvuspäeva. Paljud eestlased võtavad oma sinimustvalge lipu välja ja mõtlevad, et on okei, kui me nendest teemadest ei räägi. Kuid ainult lipu lehvitamisest enam ei piisa, juhul kui sa pole märganud… Muide, kõikides teistes riikides on inimestel käes teistsugused lipud, ka nemad tahavad rahu ja turvatunnet. Aga seda rahu saame me endale garanteerida, kui me viskame need lipud ükskord ometi käest ära ja vaatame, mis siin maailmas tegelikult toimub.

 

Hando Tõnumaa



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt