Savisaar-Toomast: ootan uue poliitilise jõu tulemist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. veebruar 2013 kell 10:30Vilja_Savisaar-Toomast

Keskerakonnast lahkunud europarlamendi saadik Vilja Savisaar-Toomast avaldas, et talle ei meeldi see, mis toimub Eesti poliitikas ja ta ootab uue poliitilise jõu sündi. Ennast näeks ta selle jõu tuumikus, aga mitte eestvedajana, kirjutab LP.

 

“Olen olnud poliitikas 25 aastat, mul on nii jooksupoisi kui ka valitsemise kogemus, seda nii kohalikus omavalitsuses kui ka riigi tasandil, nüüd on sellele lisandunud rahvusvaheline kogemus. Ma kahjuks tean, kui suur töö on partei vedamine, ega ole kindel, kas suudaksin 24 tundi päevas keskenduda erakonna ülesehitamisele,” lisas ta.

Ta rääkis ajalehele, et peaminister Andrus Ansip on teinud Eesti jaoks õigeid otsuseid, aga nüüd on muutunud Reformierakonnale piduriks.

“Partei teeb vea, kui temaga jätkab,” lisas Savisaar-Toomast.

Vilja Savisaar-Toomast lahkus Keskerakonnast mullu aprillis, kuid erakonnast lahkus kokku 8 inimest: Siiri Oviir, Ain Seppik, Toomas Varek, Inara Luigas, Lembit Kaljuvee, Deniss Boroditš ja Rainer Vakra.

 

Allikas: ERR

Foto: Wikipedia

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt