Rahvaalgatus Teeme Koos korraldab valimiseelsed mõttetalgud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. oktoober 2013 kell 13:40Täna, 18. oktoobril kell 18.00 korraldab rahvaalgatus Teeme Koos valimiseelsed mõttetalgud Tallinna Vabas Waldorfkoolis Tuulemaa tänaval. “Kohaliku omavalitsuse volikogu valimisteni 20. oktoobril on jäänud loetud päevad. Tallinnas ja mujal Eestis on parteide, valimisliitude ja üksikkandidaatide valimiskampaania lõpusirgel. Rahvaalgatus Teeme Koos võtab  mõttetalgutel kokku olulisemad küsimused, mis seisavad meie kohalike omavalitsuste ja riigi ees,“ seisab talgute kutses.

 

Rahvaalgatus Teeme Koos soovib luua dialoogi rahva ning poliitikute, parteide, valimisliitude ja üksikkandidaatide vahel, kus sõna saaks igaüks.

Selgitades ürituse tagamaid, ütles mõttetalgute üks initsiaatoreid Vahur Luhtsalu järgmist: “Eesseisvad mõttetalgud valimistel kandideerijate ja aktiivsete linnakodanike osavõtul on tallinlastele üks viimaseid võimalusi kujundada ja ka esile tuua oma seisukoht enne valimisi, mida oodatakse linnavõimult, kes valitseb Tallinna järgmisel neljal aastal. Mõttetalgutel tuleb juttu  esindusdemokraatiast ja selle täiustamise võimalustest, rahast, toimetulekust, energiamajandusest ning arutletakse ka teistel teemadel.“

Kutsed mõttetalgutel osalemiseks on saanud Keskerakond, Reformierakond, Isamaa ja Respublica Liit, Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Eesti Konservatiine Rahvaerakond, Valimisliit Vaba Tallinna Kodanik, Valimisliit Tallinna Rohelised, Üle-eestiline Valimisliit ja Valimisliit Rodina. Teiste kandideerijate seas on arutelus lubanud  osaleda Martin Helme Eesti Konservatiivsest Rahvaerakonnast ja Tõnu Kalvet Üle-eestilisest Valimisliidust.

Otseülekannet mõttetalgutest saad vaadata siit või iPhone´iga siit.

 

Lisainfo: teemekoos2013@gmail.com

Pilt: copyblogger.com

 

Toimetas Ksenja Kask
jwplayer.key=”jnHFPOVKOqjPbaa33jCGvjgHvqIfE+33r7cesg==”

jwplayer(‘my-video’).setup({
file: ‘rtmp://193.40.132.138/live/bluus3’,

width: ‘640’,
height: ‘360’,
autostart: ‘true’ });Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt