Rahvakogu arutelupäev maksab üle 50 000 euro

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. märts 2013 kell 23:52 

Rahvakogu arutelupäev läheb maksma 50 000 – 70 000 eurot, üritust rahastatakse Avatud Eesti Fondi ja teiste vabatahtlike toetajate abil, kirjutab Postimees.

Vabaühenduste liidu EMSL juht Urmo Kübar ütles, et arutelupäeva hinnaks tuleb kokku umbes 50 000 – 70 000 eurot, millest Avatud Eesti Fond tasub 50 000 eurot, ülejäänu jaoks otsitakse lisatoetust. Juhul, kui toetust ei leita, kärbitakse planeeritud kulusid, kus võimalik – näiteks tellitakse vähem tehnikat või osalejate toitlustust.

Rahvakogu arutelupäevale osalejate värbamist teostab TNS Emor, kes valib 500 osalejat nii, et nad moodustaksid läbilõike ühiskonnast erinevate vanuste, sugude ja elukohtade kaupa. Arutelupäev toimub 6. aprillil Tallinna lauluväljaku ruumides ja selle ülesanne on välja selgitada, millised Rahvakogu veebilehel esitatud ettepanekud Eesti poliitika probleemide lahendamiseks on rahva hulgas enim eelistatud.

 

Loe täispikka artiklit: Postimees

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt