Riigikogu liikmetele korraldatakse kinnine eetikaseminar

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. märts 2013 kell 11:44 

Riigikogu eetikakoodeksit ettevalmistav töörühm korraldab tõenäoliselt selle kuu lõpus koos Tartu ülikooli eetikakeskusega riigikogu saadikutele eetikateemalise seminari, kirjutab Eesti Päevaleht.

Et seminaril saaks vabalt arutleda ning üritust ei hakataks kasutama teistel eesmärkidel kui vaid arutelu, siis hoitakse seminari toimumise aega saladuses ning see on kinnine.

Töörühma liikme, Reformierakonna fraktsiooni kuuluva Kaja Kallase sõnul tutvustab seminaril eetikakeskuse esindaja esmalt koodeksite olemust ning nende vajalikkust, seejärel arutatakse väliskülalisega teiste riikide parlamentide kogemuse üle ning viimaks lahendatakse rühmades mitmeid eetikaga seotud elulisi probleeme. Viimased on üles ehitatud nii, et neil ei ole ühte ja õiget lahendust.

Kallas ei osanud öelda kui palju riigikogu liikmeid võiks soovida seminarist osa võtta, sest kutseid pole laiali saadetud.

 

Allikas: Eesti Päevaleht

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt