Suvi suletud? Kas Kaja Kallas ja kompanii saavad salaorganisatsioonidelt käske?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. märts 2021 kell 16:56Foto: kollaaž (Ilmar Saabas + Canva)

Hiljuti uueks tankistiks pandud reformierakondlane Kaja Kallas teatas eile võimalikust plaanist panna Eesti terveks suveks lukku. Sama tegelane kuulutas hiljuti viieks aastaks riigisaladuseks koroonakriisi raporti, millest saab välja lugeda, et koroonameetmed on vähendanud 42% eestlaste sissetulekuid. Nad panevad riigi lukku, lasevad majanduse põhja, piiravad inimõigusi, sunnivad rahva karantiini ning samal ajal salastavad inimeste tervist puudutava statistika. See tähendab, et Eestis puudub demokraatia. Endine tankist Jüri Ratas (Keskerakond) tundub tagantjärele vaadates Kaja Kallase kõrval nagu lasteaia tase, sest Kallas paneb konkreetset diktatuuri. See ongi New World Order. Kelle huve esindab Kaja Kallas?

 

Kuigi ametliku statistika kohaselt pole Eestis liigsuremust ning haiglates pole intensiivosakondades rohkem rahvast kui varasematel aastatel, räägib peaminister Kaja Kallas, et olukord on nii hull, et võib-olla tuleb terve riik lausa suveks kinni panna.

 

Kes annab Kaja Kallasele korraldusi?

Kuidas ta saab öelda märtsis, et suvi on hävingus? Mis numbritest sa räägid? See tähendaks, et esimest korda ajaloos tuleb suvel viirusepuhang? Kuidas ta sellist asja saab teada? Kuidas ta saab nii ausa näoga rääkida täielikku jama? Sama hästi võiks öelda, et suvel tuleb tulnukate invasioon. Need mõtted ei tule tema enda peast – mis siin toimub? Kas see tähendab, et nad valmistavad inimesi ette, et asi läheb veel hullemaks?

Kallase postitus on niivõrd lihtsameelne, et seda on raske kommenteerida – ta sisuliselt räägib musta valgeks. Endiselt tehakse juttu nakatunud inimestest ja nakkusnäitajatest, kuigi PCR-testiga ei saa tuvastada, kas inimene on nakatunud või haige. Kallas kutsub nagu diktaator üles inimesi üksteise peale kaebama ja omavahel mitte suhtlema.

 

Läheme korra ajas näiteks kaks aastat tagasi ja kujutame ette, et täna on märtsikuu ja aasta 2019. Mis tundeid tekitab teadmine, et:

– enamus inimesi käivad ringi tervist kahjustavate maskidega ning kui sina tahad minna toidupoodi, siis pead ka panema selle maski ette;

– riigiasutustes muudetakse vaktsineerimine kohustuslikuks;

– riik ähvardatakse terveks suveks kinni panna;

riigikogus käib Reformierakonna ja Keskerakonna algatatud seaduseelnõu arutamine, mis taotleb Eesti politseiriigiks tegemist;

Laululava teatab, et seal ei tohi enam sinimustvalgeid lippe lehvitada;

– ja kui sulle kasvõi natukene tundub kogu see asi imelik, siis oled sa automaatselt lamemaalane;

– ärid pannakse kinni;

– rekordarv töötuid;

– rekordarv alaealiste enesetappude katseid;

– inimesed tohivad liikuda ringi ainult 6-liikmelistes gruppides ning peavad hoidma 2-meetrilist distantsi teistest.

 

Friedrich Suur on öelnud “mina olen esimene teener, mitte kuningas – see on ainult tiitel; minu töö on olla teener”. Kaja Kallas pole aga mitte midagi, ta pole suveräänne. Tema ülesanne on olla rahva teener ning peegeldada ja austada rahvast. Ta ei ole kuningas ja tema saab iga kell välja vahetada.

 

Kas salaorganisatsioonid annavad Kaja Kallasele ja teistele võtmeisikutele käske?

Kes juhib mängu eesriide tagant? Kalle Grünthal vihjas riigikogus 23.03.2021, et Kaitseliidu pea kohal on veel keegi, kes survestab sundvaktsineerimist:

“Miks siis Kalle Laanet ja Martin Herem, ütleme, täna avalikustasid selle olukorra, mida ma eelnevalt kirjeldasin? Ma arvan seda, et sõjamehelise otsekohesusega tõid nad selle teema siia saali, rääkisid lahti, mis tegelikult toimub. Sest nende võimuses ei ole seda muuta, sest eksisteerib käsuliin. Otsige nende antud sõnumitest, mida nad täna siin andsid, tegelikku tõde.

Kaja Kallas ei tohiks kunagi unustada, kes on suveräänne ja kes on teener.

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: kollaaž (Ilmar Saabas + Canva)Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt