Chris Kala vlogi #34: videoreportaaž “Sõidame Eestimaa ja maailma vabaks!”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. märts 2021 kell 15:12Foto: erakogu

Seekordne Chris Kala videoblogi viib sind Tallinna tänavatele, kus möödunud laupäeval, 20. märtsil leidis aset ülemaailmne protest koroonapiirangute vastu. Chris võttis oma kaamera ning läks seda sündmust dokumenteerima.

 

Protesti eesmärk oli sõita läbi Tallinna erinevate linnaosade, kus viiest kaubanduskeskuse parklast Rocca al Mares, Kristiines, Mustakivis, Ülemistes ja Järvel liitusid inimesed oma autodega. Sõidukite kolonn liikus mööda Tallinna, tekitades mõningates kohtades märkimisväärseid ummikuid.

Erinevalt sellest, mida massimeedias juba kajastatud on – räägiti terrorismist, vandaalitsemisest ja rahu rikkumisest ning meeleavalduse lõppakordiks oli politsei sekkumine ja inimeste laialiajamine automarsi lõpp-punktis Lauluväljakul –, oli sündmus tegelikult väga rahumeelne, viisakas, intelligentne ning eesmärgipärane.

Rahvas soovis näidata rahulolematust kehtestatud ja tulevikus kehtestatavate piirangute osas ning panna meid kõiki mõtlema sellele, et käimas on järjepidev inimõiguste rikkumine ja vabaduse piiramine. Head vaatamist!

 

Vaata ka: Chris KalaAusad Mehed podcast

Foto: erakogu

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt