Teisipäeval toimub ravikanepi toetuseks avalik koosolek “Et oleks vabadus valida”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. oktoober 2016 kell 13:50Teisipäeval, 18. oktoobril kell 16.20-18.00 toimub Tallinnas Tammsaare pargis avalik koosolek ravikanepi toetuseks. Sõna saavad Madis Masing Eesti Kanepiliidust, ravikanepi-poliitika reformimist toetavate rahvaalgatuste eestvedajad Elver Loho, Züleyxa Izmailova jt. Koha peal saab allkirjastada ka ravikanepi petitsiooni. Muusikalist vahepala pakub Meisterjaan, kes kannab ette ühe parmupilli-soolo.

 

Koosoleku eesmärk on avaldada toetust ravikanepi kättesaadavuse parandamiseks ja sellega seotud seaduste ja süsteemide reguleerimiseks.

Tähelepanu soovitakse pöörata ka inimestele meie seast, kes on aegunud seadustele jalgu jäänud ja on enda või teiste tervise kanepiga turgutamise eest kandnud, kandmas või ootamas (võimalikku) kriminaalkaristust. Üheks neist on Janek Hiiet, kes on hetkel kanepiõli vahendamise eest eeluurimisvanglas ja astub 19. oktoobril kohtu ette (kõik toetada soovijad on oodatud osalema ka 19. oktoobril kell 10 Pärnu kohtumajas aadressil Kuninga 22 toimuvale avalikule istungile).

NB! Tegemist on suitsetamise-, alkoholi-, ja vägivalla vaba sündmusega.

 

 

Lisainfo: sündmus Facebookis

Foto: healthimpactnews.com

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt