Lühidokk: Endine politseitöötaja räägib, miks kasvatas ravikanepit

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. september 2016 kell 10:51toomas ravikanep“Toomas Palmiste töötas politseis 10 aastat IT-spetsialistina. Ta polnud kunagi varem elus kanepit proovinud. Ta põeb kroonilist haigust, mille puhul näitab uusim teaduskirjandus, et abi võiks olla meditsiinilisest kanepiõlist. Soomes, Saksamaal, USAs, Iisraelis ja paljudes teistes tsiviliseeritud riikides on kanepitaimest tehtud preparaadid meditsiinis kasutuses, kuid mitte Eestis. Ainuke võimalus proovida kas kanepiõli aitab oli seda ise valmistada. Nii see seiklus algas,” tutvustab oma lühidokumentaali kodanikuaktivist Elver Loho.

 

Kui Sa arvad, et Toomas võiks kanepiõli oma haiguse leevenduseks saada legaalselt, siis toeta Elver Loho rahvaalgatust Eesti kanepipoliitika muutmiseks: http://www.elver.ee

Toetusallkirja saad anda siin: Rahvaalgatus.ee

Kui algatus kogub tuhat allkirja, kutsub riigikogu Elveri külla oma ettepanekuid tutvustama ja Elver saab kaasa võtta Eesti parimad kanepiteaduse eksperdid, Toomase ja teised ravikanepit vajavad patsiendid. On väga oluline, et Eesti ühiskond arutaks Eesti kanepipoliitika kitsaskohti!

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt