Kaks rahvaalgatust, üks sõnum: ravikanep peab jõudma patsientideni!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. juuli 2016 kell 9:14MEDICAL-MARIJUANA-facebook“Tung kanepiravi mõistliku ja ohutu reguleerimise poole on Eesti kodanikuühiskonnale tiivad andnud. Neljapäeval, 28. juulil ilmus rahvaalgatuste petitsioonikeskkonda koguni kaks asjalikku reformikava, mis mõlemad taotlevad Riigikogult kannabinoidravi-umbsõlme mõistlikku lahtiharutamist,” seisab MTÜ Ravikanep värskes postituses.

 

MTÜ Ravikanep soovitab põhjalikult tutvuda mõlema petitsiooni sisuga ja allkirjastada elektrooniliselt kas mõlemad või see, mis tundub kahest asjalikum. Ükskõik, kumma ettepanekutekomplekti arutuselevõtt Riigikogus oleks igal juhul suur hüpe edasi, välja senisest ajaloolisest tupikust. MTÜ Ravikanep tervitab iga sammu, mis vastava näidustusega patsientidele kannabinoidravi kättesaadavamaks teeb. Oleme alati valmis selliste sammude kavandajaid oma pädevuse ja võimaluste piires abistama.

Telegram tuletab meelde, et Eestis on ravikanep legaalne juba aastast 2005, kuid arstide pelg seda välja kirjutada ja keeruline taotlemisprotsess on kanepi hankimise seaduslikul teel teinud pea võimatuks.

Oma allkirja saad anda siin:

Petitsioon “Ravikanep tuleb patsientidele reaalselt kättesaadavaks teha”;

Petitsioon “Kanepituru parema reguleerimise ettepanekud Riigikogule”.

 

Allikas: MTÜ Ravikanep

Foto: herb.co

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt