Tuleviku interneti konverents: web3 kogukond kohtub 9.-10. mail “NFT Tallinnal”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. mai 2023 kell 15:18Foto: NFT Tallinn

9. ja 10. mail toimub Kultuurikatlas konverents NFT Tallinn – Põhja- ja Ida-Euroopa suurima web3 sündmus, mis toob kokku web3 valdkonna ettevõtjad, kunstnikud ja investorid ning kõik teised interneti tulevikust huvitatud osapooled, sh avaliku sektori ja suurettevõtete juhtkondade esindajad ning tarkvara arendajad ja turundajad. 

 

Osalejaid oodatakse üle tuhande ja rohkem kui 40+ riigist, rohkem kui pooled neist tulevad kaugemalt kui Baltikum või Põhjamaad, seega võib konverentsi julgelt nimetada ülemaailmseks sündmuseks.

Kuna web3 tehnoloogiad on kasutusel väga mitmetes tööstusharudes, keskendub NFT Tallinn kogemuste pakkumisele, tutvustades tuleviku internetti üle 100 esineja suu läbi.

NFT Tallinn sai alguse 2022. aastal kohaliku web3* konverentsina ning tõi edukalt kokku 500 osalejat ja esinejat.

Oluline on märkida, et kuigi sündmuse nimi sisaldab NFT-sid, keerleb päevakord palju enama ümber, sealhulgas erinevad protokollid ja arendaja tööriistad ning kontseptsioonid nagu NFT-d, DeFi ja DAO-d.

Lisaks käsitletakse konverentsil selliseid valdkondi nagu jätkusuutlikkus ja tarneahelad; interneti-identiteedid ja turundus; intellektuaalomand ja valitsemine; ja lõbusamad teemad, nagu meedia, mängud, mood ja kunst.

Esinejate hulgas on NFT standardi juhtivautor, tundud web3 influnecerid, edukad asutajad, web3 investorid ja paljud valdkonna kõige loomingulisemad inimesed.

Sel aastal paneb NFT Tallinn suurt rõhku ka kogukonnaüritustele, propageerides ideed, et Tallinn Blockchain Week toimub 5. maist kuni 11. maini. Kogukonnaürituste hulka kuuluvad ETHTallinna häkaton, Coinspaid Meetup, DAO Morning Mixer, Investor Dinner, Policymakers Roundtable, Bored Ape Yacht Club pidu ja Bitsquad Meetup. Sündmuse toimumisele aitavad kaasa EAS ja Tallinna Linn.

Kõnelejate täielikku nimekirja saad vaadata siit.

 

Allikad ja lisainfo: nfttallinn.com, Delfi, Bitcoin.com

*Mis on web3? Web 1.0 pakkus kasutajatele staatilist keskkonda, web 2.0 viis kasutajaid kokku sotsiaalmeedia ja dünaamiliste veebisaitidega, kuid tegi seda tsentraliseerimise hinnaga.

Web 3.0 annab võimaluse kontrollida oma võrguteavet ja luua ka semantilist veebi. See tähendab, et masinad loevad ja töötlevad hõlpsalt kasutaja loodud sisu. Plokiahel võimaldab detsentraliseerida, tasuta digitaalset identiteeti krüptorahakotiga ja avatud digitaalseid majandusi. (allikas: academy.binance.com)

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt