Telegrami Podcast #53: krüptorahadest ja plokiahelast vaba maailma teenistuses (külas Mihkel Pruus)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. juuli 2021 kell 16:33Foto: Telegram.ee + Canva.com

Seekord on meie külaliseks ettevõtja, investor, DJ ja produtsent Mihkel Pruus, kellega vestleme krüptorahadest ja plokiahela tehnoloogiast. Mihkel usub, et krüptorahade näol on tekkimas täiesti uus eraldiseisev majandus- ja rahandussüsteem, mis on tulnud, et jääda. Me räägime sellest, et mitte kellelgi pole ülevaadet laialdaselt aktsepteeritud fiat-rahade nagu euro ja dollar ringluses olevast kogusest ega ka sellest, kui palju ja millal seda juurde “trükitakse”, kuid vastukaaluks krüptoraha süsteemides on selline ülevaade olemas.

 

Teeme juttu ka sellest, et miks on krüptorahasid nii palju ning plokiahela tehnoloogia võimalustest igapäeva elus. Lisaks arutleme selle üle, milline võiks olla tulevikumaailm rahaga, mille väärtus ajas tõuseb, mitte ei lange ja mis võimalusi see avab.

PS. Kui soovid soetada krüptorahasid läbi Binance keskkonna, siis võid selleks kasutada Telegrami referaallinki: https://accounts.binance.com/en/register?ref=13653911

Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

Kõik meie podcastid on saadaval platvormidel SoundcloudSpotifyPodbeaniTunes.

Täispikk saade kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt. Krüptorahanduse ja selle võimaluste kohta ning majandusest koroonakriisis on Mihkel Pruus pikemalt rääkinud ka möödunud aastases

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt