Ulmefilmi auhinna pälvis Vanglaplaneet.ee eestvedaja Peeter Proos

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. november 2020 kell 13:282012. aastal ilmavalgust näinud 13-osaline dokfilm “Ulmefilm” annab välja auhinda inimestele, kes on aidanud eestlasi uute teemadega kaasa mõtlema äratada. Pärast mitme aastast pausi sai 30. oktoobril 2020 Ulmefilmi auhinna Peeter Proos, kes on üle kümne aasta hoidnud alternatiivsetel teemadel kätt pulsil lehel Vanglaplaneet.ee. Auhinna andis üle “Ulmefilmi” koostaja Hando Tõnumaa.

 

Esimese Ulmefilmi Auhinna sai 2012. aastal Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves, teise 2013. aastal Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” autor ja juht Ingrid Peek, kolmanda samuti 2013. aastal tollane Belgia parlamendiliige Laurent Louis ja neljanda Inglise kirjanik ja vandenõude uurija David Icke.

Peeter Proos on lisaks Vanglaplaneet.ee vedamisele teinud ka mitu dokumentaalfilmi, näiteks proksiööst rääkiva “Eesti uus kord” (2011) ning  eelkõige laste tervist puudutava “Vaktsineerida!?!” (2015). Lisaks on Proos 2020. aasta kevadel korraldanud üleriigilise koroonameetmete vastase aktsiooni “Astu välja!“.

Peeter Proosi kommentaar auhinna saamise järel:

Olen Ulmefilmi auhinna eest väga-väga tänulik! Just täna on Ulmefilmi auhind eriliselt sümboolne kuna need tegelased, kes ise peavad ennast universumi direktoriteks on kehtestanud maailmas olukorra, milles iga terve mõistusega inimene tunnebki ennast kui ulmefilmis.

Teisest küljest peab ütlema, et auhinna on välja teeninud ka koroonaviiruse pisik ise, sest tänu sellele on hetkel maailmas kindlasti rohkem ärkvel ja aktiivseid inimesi kui kunagi varem ajaloos, kes astuvad vastu globalistide vanglaplaneedi loomise plaanidele.

 

Ulmefilm on 13-osaline maailma asju alternatiivse nurga alt lahti seletav videoblogi, millel on Facebookis üle 6000 fänni ja mille erinevaid osasid on kokku vaadatud üle 1,5 miljoni korra. Kõiki osasid saad vaadata Ulmefilmi kodulehelt www.ulmefilm.ee.

Kuidas ja miks sai auhinna president Toomas Hendrik Ilves, loe siit ja siit.

 

Foto: Telegram

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt