Uus veebileht Koroonateave.ee jagab mitmekülgset infot koroonakriisi kohta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. jaanuar 2021 kell 11:31Eile ilmus internetti uus infolehekülg Koroonateave.ee, mille tutvustuses seisab, et “käesolev leht on valminud erinevate spetsialistide kaasabil, kelle jaoks on oluline kajastada Covid-19 olukorraga seonduvat informatsiooni mitmekülgselt, tõenduspõhiselt  ja sõltumatult.”

 

Lehega seotud kogukonna moodustavad spetsialistid, ametnikud, teadlased arstid, medõed, advokaadid, juristid, õpetajad, teenindustöötajad, kultuuritöötajad, ettevõtjad ning teised objektiivsest infost huvitatud inimesed.

“Käesolev veebisait on valminud, kuna avalikus meedias on täheldada ühekülgset infoedastust, segadusttekitavaid sõnumeid ning reaalse olukorra tunduvalt negatiivsemat kajastust kui see tegelikkuses on. Toetudes kehtivale õiguskorrale, ametlikule statistikale, teadusuuringutele, Maailma Terviseorganisatsiooni, Euroopa Komisjoni  ning Euroopa Ravimiameti dokumentidele toome siin lehel välja paljudes küsimusi tekitanud reaalsuse,” selgitavad lehe loojad.

Koroonateave.ee jagab teavet sinu õiguste kohta seoses vaktsineerimise ja maskikandmisega, sh tuues välja noppeid uuringutes maskide kasulikkuse ja turvalisuse kohta ja lehelt saab välja printida ka näiteks blanketi “teatis vaktsineerimisest keeldumise kohta“. Lisaks seletatakse lahti, kui ohtlik on Covid-19 ning räägitakse selle ennetusest ja ravist.

 

Uuri ise: Koroonateave.ee

Sarnased lehed teistes riikides:

Soome
https://koronarealistit.com/

Läti
https://www.vakcinrealitate.lv/aktualitates/infektologe-dace-zavadska-sanem-maksajumus-no-pfizer-un-parkapj-likumu/

USA
https://www.icandecide.org/covid/

 

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt