Kuidas arenevad dr Reiner Fuellmichi ja teiste advokaatide algatatud kohtuasjad seoses koroonameetmetega?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. jaanuar 2021 kell 11:01Järgnev tekst on pärit 6. jaanuari uudiskirjast, kus pakutakse kõige uuemat teavet peamistest COVID-19 kohtuasjadest kogu maailmas, mida viivad läbi rahvusvahelised advokaadid, sealhulgas üliedukas saksa advokaat dr Reiner Fuellmich.

 

Daamid ja härrad,

Kõigest hoolimata või kõike silmas pidades soovime kõigepealt rõõmsat uut aastat. Enne kui teavitame teid Covid-19 kohtuasjade olukorrast ja eriti klassihagidest, on siin meeldetuletuseks taust, mille najal see kõik toimub.

Alates 10. juulist 2020 on Berliini koroonakomisjoni poolt korraldatud istungid, kus osales sadakond rahvusvaheliselt tuntud teadlast, meedikut, majandusteadlast, juristi ja inimest, keda see on tõsiselt mõjutanud, tänase seisuga kindlaks teinud, et koroonaskandaal ei puudutanud ühelgi hetkel tervist. See on sellepärast, et:

  • Nagu eelmises uudiskirjas selgitati, saab väidetavalt uue viiruse ohtu võrrelda gripiga – see järeldus on tehtud mitte ainult Stanfordi ülikooli prof John Ioannidise uuringute, vaid ka Maailma Terviseorganisatsiooni hinnangu põhjal.
  • 2020. aasta jaanuaris väljatöötatud Drosteni-PCR-testid ei ole kaugeltki sobivad, et teha kindlaks, kas keegi on nakatunud või mitte, hoolimata sellest, et WHO soovitas neid nakatumise tuvastamiseks ülemaailmse kuldstandardina. Tuleb ka märkida, et selle organisatsiooni juhtimine on Hiina ja Bill & Melinda Gatesi fondi finantskontrolli all (WHO-s on kindlasti häid töötajaid – nagu ka Robert-Kochi Instituudis, hoolimata ebapädevast juhtimisest).

Paljud kõrgelt hinnatud rahvusvahelised teadlased on nõudnud ajakirjatoimetajatelt, kes esitasid PCR-teste nakkuste tuvastamise meetodina, viivitamatut koeruste tagasivõtmist. See test pole üksnes teaduslik absurd, vaid oli ilmselgelt loodud selleks, et luua võimalikult palju valepositiivseid tulemusi ja levitada maailmas paanikat. Seda ingliskeelset dokumenti on vaadatud umbes 18 miljonit korda.

Lisaks on petlik Drosteni väide asümptomaatiliste nakkuste esinemise kohta. Neid ei ole olemas, nagu dokumenteeris viimati Wuhani kümnet miljonit inimest kaasanud ulatuslik uuring.

Inimene, kellel pole sümptomeid, on terve. See tähendab, et keegi ei pea sümptomiteta inimesi kartma ega sundima neid maske kandma ning kedagi ei tohi ehmatada sellega, et positiivne test tähendab nakatumist. Õuduspildid haiglatest, kus voodid paiknevad koridorides, on tagasi – selliseid stseene näeme igal aastal täiesti tavalise gripipuhangu ajal; sellised pilte kasutatakse ainult paanika levitamiseks. Saksamaal pole endiselt liigset suremust – see on täiesti tavapärane, et talvel sureb rohkem inimesi. 

Milles on siis tegelik probleem, kui pole tavalisest gripist erinevat terviseprobleemi? Ka sellest on meil tekkinud oma arusaam, põhinedes korraldatud istungitele ja lisateabele.

Tänase seisuga tuleb eeldada, et 2019. aasta septembris oli Davosi klikk suitsemas. See isehakanud korporatiivse eliidi ja tipp-poliitikute rühm on vähemalt 20 aastat Maailma Majandusfoorumi (WEF) eestvedamisel kokku saanud. 2019. aasta septembris toimus suur rahaline krahh, isegi suurem kui Lehmani kriisi ajal 12 aastat tagasi. Sellest teatati

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt