Miks pole koroonat Egiptuses, Mehhikos ega Valgevenes? (täiendatud)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. jaanuar 2021 kell 18:56Kui sa soovid teada, milline on koroonaolukord näiteks Egiptuses või Mehhikos, siis ära otsi sellele küsimusele vastuseid peavoolumeediakanalitest, vaid uuri sõpradelt-tuttavatelt, kes parajasti nendes piirkondades elavad-puhkavad.

 

Minul on mitu sõpra ja tuttavat, kes hetkel just Mehhikos oma aega veedavad ning nad kõik räägivad, et Mehhikos pole mingit koroonajama. Jah, mõned üksikud inimesed liiguvad maskides ja paaris kohas on näha koroona maailmaturnee plakateid ning hoiatussoovitusi, kuid sellega kogu pull piirdub.

Kui läänemaailm otsustas sulgeda oma meelelahutuskohad, siis Mehhiko otsustas liikuda teises suunas: nimelt 2021 talve kõige võimsamad festivalid toimuvadki just Mehhikos, kus A-klassi DJ-d on vallutanud klubid ning reivareid lendab sinna kokku kõikjalt maailmast.

Pidu käib, klubid on avatud ja rahvas on terve. Aga kuidas on see võimalik?

Väga lihtne – Mehhikos ei toimu koroonapropagandat ega PCR-testide festivali. Oleme Telegramis korduvalt kirjutanud, et “pandeemia” lõpetamiseks tuleks lihtsalt testimine ära lõpetada. Ehk oleks aeg võtta Mehhikost malli?Mehhikost veel nii palju, et kuuldavasti valitseb lihtsustatult öeldes igas Mehhiko osariigis eraldi boss ning Mehhiko valitsusel pole nii suurt võimu lokaalsete bosside üle nagu seda võib ette kujutada läänelikumas ühiskonnas. Ehk siis selline “maffia”-maik on kogu asjal juures.

Aga just tänu kohalikule maffiale pole WHO maffia suutnud oma meditsiinitüranniat Mehhikos maksma panna.

Loomulikult oleneb see ka piirkonnast – on ka selliseid kohti, kus maskid ja deso ruulivad, ent omamoodi märk on seegi, et Mehhikosse minnes ei pea enamasti koroonatesti tegema. Teiste seas Acapulco olevat Vaikse ookaeni koroonavaba paradiis, kuhu WHO kombitsad ei ulatu.

Koroonavaba on ka Egiptus. Alljärgnevast videost saame teada, et Egiptuses ei kanta maski ning rahvas koroonat ei karda – tänavapilt meenutab aasta 2019 algust, kui “pandeemia” polnud veel maailma vallutanud.

Võib ju öelda, et Mehhiko ja Egiptus asuvad sellises kliimas, mis pole koroonale soodne, aga juhime tähelepanu, et sarnases kliimavöötmes asub veel mitmeid riike, kus koroonapropaganda käib täiel jõul. Seega on ilmselge, et koroona on ikkagi poliitiline, mitte meditsiiniline nähtus.

Näiteks pole koroonat ka Valgevenes, kus hetkel on Eestile sarnased temperatuurid, nagu teatab meile Saksamaalt pärit vabakutseline ajakirjanik Billy Six.

Billy Six sai tuntuks möödunud aasta kevadel, kui tema video tühjadest haiglatest Saksamaal keset koroonakriisi haripunkti lõi vaatajarekordeid Youtube’is ja mujal sotsiaalmeedias senikaua, kuni need videod eemaldati. Eestikeelsete subtiitritega Billy Sixi video “Koroonapettus“ kogus 2020. aasta aprillis 5 päevaga Telegrami Youtube’i kanalis ligi 90 000 vaatamist.

Nüüd on Billy Six tagasi ning valmis on saanud tema uus dokfilm Valgevenest, mis paljastab, et selles riigis ei kanta maske ja rahvas on koroonale ja idiootsusele immuunne.

Eile 16.jaanuaril tehtud Facebooki postituses kirjutab Billy Six: “Hey, Corona – fuck off! Ilma maskita põgenik on Euroopa kõige vabamas riigis – Valgevenes“, ning kutsub vaatama oma uut saksakeelset dokfilmi koroonavabast Valgevenest.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

Fotod: Canva, FacebookKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt