Endine jalgpallur kaebas Pfizeri, BioNTechi ja Prantsuse jalgpalliliidu kohtusse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. mai 2024 kell 18:17Fotomontaaž: Pixabay / planet_fox + jette55) + Instagram

Suur surmade laine spordis ei näita peatumise märki – viimastel andmetel loetakse Covid-vaktsineerimise tõttu Euroopas kokku kuni 1474 hukkunud sportlast. François-Xavier Fumu Tamuzo, kes pärast kolmandat süsti oli sunnitud karjääri lõpetama, kaebas Biontechi ja Pfizeri ning Prantsuse jalgpalliliidu (FFF) kahjutasu ja hüvitise saamiseks kohtusse. Peale hüvitise tahab ta teada saada, miks ikkagi nii juhtus.

 

 

Kui noor ja põhimõtteliselt seni igati terve olnud elukutseline sportlane, näiteks jalgpallur, peab meditsiinilise vea tõttu oma karjääri lõpetama ja kaebab kahjude, valude ja kannatuste eest vastutajad kohtusse, siis võiks arvata, et meedias on selle juhtumi vastu kõrgendatud huvi ning tahetakse teada kõike selle skandaali võimaliku tausta kohta.

Kuid François-Xavier Fumu Tamuzo juhtumi puhul on kõik teisiti. 29-aastane jalgpallur treeniti välja AJ Auxerre’i klubi talendivabrikus ning viimati teenis ta raha Prantsusmaa teises liigas, kus tal oli leping Stade Lavallois’ga. Ründaja pidi käimasoleval hooajal karjääri lõpetama pidevate vigastuste tõttu, milles ta üsna otsekoheselt süüdistab koroonavaktsiine.

2021–2023 registreeriti Euroopas vähemalt 1474 surmajuhtumit

Kuigi Fumu Tamuzo tabas ebaõnn, võib öelda, et samas tal vedas: kahjuks on reitschuster.de pidanud juba aastaid regulaarselt kajastama noorte – sealhulgas, kuid mitte ainult sportlaste – saatusest, kes “äkitselt ja ootamatult” surevad. Sageli o

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt