Üha enam tuntud vaktsineerimisohvreid – kas ka Bieberid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. juuni 2022 kell 12:40Foto: Justin Bieber / Instagram

Mõned päevad tagasi levis kulutulena uudis, et superstaar Justin Bieber pidi oma eelseisvad kontserdid ära jätma, kuna ta on hädas näohalvatuse ja kuulmisprobleemidega. Popstaaril on teadaolevalt Ramsay-Hunti sündroom – tuulerõugete või vöötohatise tüsistus, mis võib halvimal juhul muutuda krooniliseks. Nagu sellest veel vähe oleks, šokeeris 28-aastane laulja oma fänne ka isetehtud videoga, milles saab aimu tema pelutavast olekust: Justini näo parem pool on täiesti halvatud.

 

“Tõenäoliselt näete, mis mu näoga toimub,” pöördus Bieber 10. juulil oma fännide poole. “See on tulnud viirusest, mis ründab mu kõrvade ja näo närve, põhjustades halvatuse.” Ta kinnitab ka: “Olen teinud kõik selleks, et paraneda, kuid kahjuks on mu seisund veelgi hullemaks läinud. Üha raskemaks muutub ka söömine, mis on äärmiselt masendav.” Seejärel palub ta oma fännidelt andestust ja mõistmist kontserdi ärajäämise tõttu. Jääb vaid loota, et tema olukord peagi paraneb.

 

Õhus on küsimusi, aga peavool vaikib

Vöötohatis? Näohalvatus? Kas on võimalik, et see on üks kurikuulsate koroonavaktsiinide kõrvalmõjusid? See, et süstid võivad ühe kõrvaltoimena põhjustada tuulerõugeid või vöötohatist, on ju tõendatud info.

Et aga peavoolus ei tekiks vähimatki kahtlust, et Justin Bieberi tervisehädadel võib olla mingitki pistmist pühavedeliku süstidega, viitab näiteks ajakiri “OK” ühele teisele haigusele, mis lauljat juba pikemat aega kimbutab: 28-aastane mees tegi 2020. aasta alguses avalikuks, et põeb borrelioosi. Tegemist on näiteks puukide poolt levitatava nakkushaigusega, mis võib muu hulgas kahjustada nahka, liigeseid, närvirakke ja südant.

 

Kokkusattumusi on…

See on asja tuum: kuigi tabloid soovib näidata, et Bieberi näohalvatus ja kuulmisprobleemid olid tingitud ainult Lyme’i tõvest, muudab juba ajastus palju tõenäolisemaks, et tema terviseprobleemid võivad olla seotud vaktsiiniga, sest teadupärast nõrgestavad koroonasüstid immuunsüsteemi, mis tähendab, et pikemat aega eksisteerinud probleemid süvenevad või tekivad uuesti.

Muidugi on ka võimalik, et see kõik on lihtsalt juhus ja halvatusel pole vaktsineerimisega mingit seost. Samuti oleks mõeldav, et ahelsuitsetaja, kes haigestub kopsuvähki, oleks selle saanud ka ilma suitsetamiseta – kuid see pole sugugi nii tõenäoline.

Kuid viimasel aastal on mitmed teisedki kuulsused silma jäänud kummaliste haiguste või isegi surmajuhtumitega.

 

Insult 25-aastaselt?

Näiteks Hailey Bieber, Alex Baldwini tütar ja Justin Bieberi naine. 25-aastane naine viidi märtsis haiglasse, kuna tal avastati tromb, mis võib päädida isegi insuldiga. On silmatorkav, et ka tema pidi võitlema halvatusega. Naine teatas, et tun

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt