Uuringud kinnitavad, et alates koroona vastu vaktsineerimisest on liigsuremus märkimisväärselt tõusnud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. jaanuar 2022 kell 13:16Juba ligi aasta aega, alates vaktsineerimiskampaaniate algusest on sellega paralleelselt täheldatud suurenenud suremust – ühelt poolt väljendasid seda kohe pärast vaktsineerimist surmaga lõppenud Covid-haigused ja teiselt poolt surmad kõrvalnähuna. Statistikaametite esitatud surmajuhtumite hinnangutes ilmnes 2021. aastal 2020. aastaga võrreldes ülemäärast suremust mitmes riigis, näiteks Ühendkuningriigis, Saksamaal, Iisraelis, Islandil, Austrias ja ka Eestis. Sellist trendi on nüüd kinnitanud ka uuring, mis avaldati eelretsenseerituna teadusajakirjas Researchgate. Sellele tuginedes saame püstitada küsimuse: kas meid ootavad ees massilised surmad?

 

Uuring näitab, et 0–5 nädalat pärast COVIDi vastu vaktsineerimist on suremus selgelt suurenenud ja väiksemat suremust on näha ajavahemikus 6–20 nädalat pärast vaktsineerimist.

USA andmete põhjal arvutati ühe kuu jooksul riigi keskmiseks vaktsiini-surmade protsendiks 0,04. Vaktsineerimisega seotud suremus vanuserühmas 0–17 oli 0,004%, aga üle 75-aastastel kuni 0,06%. Statistikast nähtub, et 2021. aasta veebruarist augustini võib USA-s vaktsineerimisega seostada hinnanguliselt 130 000 – 180 000 surmajuhtumit.

Selline hinnang on kooskõlas sõltumatute hinnangutega, mis põhinevad koroonavaktsiinide kõrvalnähtude aruandlussüsteemil (VAERS) ja viitab sellele, et VAERSi surmajuhtumid on 20-kordselt alaesindatud.

Massilises vaktsineerimiskampaanias on Saksamaal suremus tõusnud 28%, Eestis 19%.

Covid-19 vaktsineerimiskampaaniate algusest peale laialt levinud müüt vaktsiinide tõhususest ja ohutusest mõraneb iga nädalaga aina enam. Usk eksperimentaa

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt