FBI korraldas läbiotsimise sõltumatu uudisteportaali kontoris

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2013 kell 17:45 

Pärast seda, kui uudisteportaal National Report avaldas dokumendi, mis viitab sellele, et Barack Obama sünnitunnistus on võltsing, korraldas DOJ (USA Justiitsministeerium) portaali toimetuse kontoris läbiotsimise, kuid ei põhjendanud, miks valitsus haarangut nõudis.

 

Uudisteportaal National Report avaldas 7. juunil dokumendi, mis sisaldab uusi tõendeid selle kohta, et Obama sünnitunnistus on võltsitud. Šerif Joe Arpiano, kes on presidendi sünnitunnistuse skandaali algusest peale uurinud, teatas, et seda on töödeldud fototöötlusprogrammis Adobe Illustrator.

Uurija Mike Zullo, kes on samuti seotud Obama sünnitunnistuse uurimisega, teatas, et uuringu tulemused on kinnitatud ka 40-leheküljelises aruandes. Sünnitunnistus võltsiti, kasutades lõikamise ja kopeerimise meetodit mitmel dokumendikihil.

Samal päeval, kui dokument avaldati, sisenes tosin musta riietatud ja relvastatud agenti National Reporti kontorisse, käskides kõigil töötajatel pikali heita ning käed pea peale asetada. Seejärel hakkasid FBI agendid töötajaid küsitlema ning dokumentides ja toimikutes sorima.

“Me tegime täpselt nii, nagu nad meil käskisid,” ütles uudisteportaali töötaja Allen Montgomery ja lisas, et keegi neist ei saanud aru, mis toimub. Uuriti kõiki dokumente, mis olid seotud Barack Obamaga ning FBI võttis paljud dokumendid ka endaga kaasa.

Montgomery ütles, et agentidel ei olnud läbiotsimisorderit ning samuti ei põhjendanud nad küsimise peale oma tegevust.

 

 

Allikad: National Report 1, National Report 2

Foto: nationalreport.net

 

Toimetas Stinne Loo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt