Jaht silmakirjateenritele: Hispaania ravimifirma boss ostis endale vaktsiinipassi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. mai 2022 kell 17:23Hispaania politsei viis läbi uurimise – operatsiooni Jenner –, mis paljastas tohutu kuulsuste ja “eliidi” võrgustiku, kes maksid raha, et lasta oma nimed pettusega riiklikku immuniseerimisregistrisse kanda, hoolimata “vaktsineerimisest” keeldumisest. Üks “eliitidest” oli Jose Maria Fernandez Sousa-Faro, ravimihiiglase PharmaMar president.

 

Ülemaailmne uurimine sai nimeks operatsioon Jenner Edward Jenneri järgi, kes töötas välja esimese vaktsiini ja keda peetakse immunoloogia isaks. Aktsiooni käigus vahistati jaanuari lõpus Barcelonas ja Madridis seitse inimest. Väidetavalt on pettusega seotud 2200 inimest ja uurimine jätkub, enne kui paljud neist kohtusse lähevad, kogutakse rohkem tõendeid.

 

Võltspassi hind sõltus kliendi “seisusest”

Veebruaris teatas EuroWeekly, et auhinnatud Hispaania näitlejat Verónica Echeguit uuritakse võltsitud Covidi “vaktsineerimistunnistuse” ehk passi ostmise tõttu kuritegelikult jõugult, kelle pettused algasid 2021. aasta septembris ja jäid aktiivseks kuni 2022. aasta jaanuarini. Pettuse paljastas politseinik, kes tegeles ekstremismi ohjeldamisega “pimedas veebis”.

Jõuk, kes imbus Hispaania riiklikku tervishoiusüsteemi, oli väidetavalt kasutanud “siseringi” kuuluvat medõde. Õde ja assistent sisestasid andmed Hispaania riikliku tervishoiusüsteemi kohta, et võimaldada sertifikaatide väljastamist, mis olid “reaalsed”, kuid inimestele, kes ei olnud saanud tegelikku “vaktsiini”.

El Mundo sõnul sõltus jõugu tasu Covidi “vaktsiini” annuste arvust, mida nende kliendid soovisid registreerida manustatuna, st kas üks või mitu. Kuid EuroWeekly teatas: “Politsei sõnul, sõltus tasu “kliendi” sotsiaalsest seisundist. Mida tähtsam sa oled, seda kõrgem on hind.” Varasemas, jaanuarikuu artiklis selgitas El Periodico kaheastmelist tasusüsteemi.

Operatsioonis Jenner avastatud nn territooriumil oli uurimise kohaselt kaks erinevat määra. Ühelt poolt maksid “VIP-id” või šikid kliendid nagu ärimees, lennukipiloot ja erinevad meelelahutusmaailma tegelased, “vaktsineerimise” sertifikaadi ja Covid-passi saamiseks tuhat eurot. /…/ Ei ole poliitikuid ega jalgpallureid.

Seevastu teine kliendirühm, kellest mõned olid seotud kuritegeliku maailmaga, maksid “vaktsineeritute” registrisse kandmiseks palju taskukohasema summa, umbes 250 eurot. Selle grupi hulgas oleks tuntud Alunicero (juveelikaupluste ja kaupluste röövel, süüdistatud ka autode rammimises poeakendesse) Madridist; või näiteks mees, kes on saanud mõrvasüüdistuse, aga ka näiteks Los Miami grupiga seotud naine, kes oli katseajal, oodates kohtuprotsessi narkokaubanduse ja rahapesu eest. Allikate kohaselt pidi odavamat hinda maksma ka laulja Omar Montes.

 

Vaktsiinipasside vandenõu tuli välja seoses islami terroristide juhtumiga

Politsei paljastas võltsitud Covid-19 “vaktsineerimispasside” vandenõu islami terroristide juhtumit uurides, vahendab El Periodico (27. jaanuar 2022)

Viimane kõrge profiiliga isik, kes skandaali sattus, oli aga PharmaMari president Jose Maria Fernandez Sousa-Faro. Nagu politseiallikad kinnitavad, süüdistatakse Fernández-Sousat Covidi “vaktsiini” asemel soolalahuse süstimise korraldamises – ta olevat maksnud tuhandeid dollareid, et tema nimi Hispaania immuniseerimisregistrisse lisataks, kirjutas Signs of the Times.

Fernández-Sousa on biokeemia professor, kes asutas 1986. aastal ettevõtte PharmaMari. Ta on olnud farmaatsiatööstuses üle 35 aasta ning olnud ka Antibióticose, Penibérica, Pescanova ja Cooper-Zeltia juhatuse liige. Tema juhitav ettevõte PharmaMar on üks peamisi Hispaania farmaatsiaettevõtteid, mis tekkis Zeltiaga ühinemisest 2015. aastal. 2021. aastal teenis ettevõte kasumit 92,82 miljonit ja selle aasta esimese kvartali andmete põhjal 22 miljonit eurot.

Muude ravimite hulgas turustab PharmaMar aplidiini hulgimüeloomiga patsientidele. Seda ravimit testitakse nüüd katsefaasis ja see ootab tervishoiuministeeriumi luba Covid-patsientide raviks.

Eelmise aasta märtsis kinnitas PharmaMari president intervjuus El Españolile, et tal on koroonaviirus ja et teda on ravitud tema ettevõtte ravimiga “positiivsete tulemustega”.

 

Tuntud inimesed, keda operatsiooni Jenner raames uuriti

Operatsiooni Jenne andmetel on Hispaania ühe peamise ravimifirma president koroonaviiruse vastu vaktsineeritud valevaktsiini nimekirjas, kirjutab El Periodico de Espana, 24. mail 2022. Mustas nimekirjas on ka järgmised tuntud isikud:

Loe lähemalt: Politsei süüdistab suurt ravimibossi oma Covid-vaktsineerimise staatuse võltsimises, Timesi uudised, 26. mai 2022

 

Allikad:

Euroopa ravimihiiu presidenti süüdistatakse COVID-i vaktsineerimisprotokolli võltsimises ja võltsitud vaktsiinipassi ostmises – The Expose (expose-news.com)

Euroopa ravimihiiu presidenti süüdistatakse COVID-i vaktsineerimisprotokolli võltsimises ja võltsitud vaktsiinipassi ostmises (ussanews.com), avaldatud 30.05.2022

 

Tõlkis Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt