Telegrami uudised (17/22): koroonavaktsiinidega seotud tervisekahjustused ja suremus, WHO võimuhaaramine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. mai 2022 kell 16:05Foto: ekraanikuva

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 25. aprill – 1.mai. Luubi all olid koroonavaktsiinidega seotud tervisekahjustused ja suremus. Mida arstid ja teised eksperdid ei taha tunnistada, seda näitavad numbrid ja statistika.

 

Vaata lähemalt:

 

1

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/pommuudis-biontech-tunnistab-covid-vaktsiinil-on-tosised-korvalmojud-puuduvad-andmed-ohutuse-ja-tohususe-kohta

POMMUUDIS! BioNTech tunnistab: COVID-vaktsiinil on tõsised kõrvalmõjud, puuduvad andmed ohutuse ja tõhususe kohta

Koronarežiimi lobistid ei väsi kordamast mantrat, et Covid-19 vastased eksperimentaalsed geenitehnoloogia preparaadid on ohutud ja tõhusad. Kuid nagu näitab BioNTechi aruanne Ameerika väärtpaberi- ja börsikomisjonile (SEC), pole isegi tootja selles veendunud.

Aruandes seisab: “Meil ei pruugi olla võimalik tõestada oma COVID-19 vaktsiini ja/või selle variandi-spetsiifiliste koostiste piisavat tõhusust ega ohutust USA-s, Ühendkuningriigis, Euroopa Liidus või teistes riikides, kus vaktsiin on saanud erakorralise kasutuse loa või tingimusliku müügiloa, selleks, et saada alaline regulatiivne heakskiit.”

USA seaduste järgi on ravimifirma kohustatud nendele riskidele tähelepanu juhtima. Vastasel juhul võidakse ettevõtte vastu esitada hiiglaslikke kahjunõuded.

Aruandes tunnistatakse ka tõsiste kõrvalmõjude esinemist, mis võivad takistada vaktsiini heakskiitmist.

BioNTechi aktsia on endiselt langustrendis ja on võrreldes eelmise aasta augusti 380 dollariga jäänud viimastel kuudel 120 kuni 185 dollari vahele.

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/haigekassa-hakkab-tulevast-nadalast-vastu-votma-vaktsiinikahjude-avaldusi

Haigekassa hakkab uuest nädalast vastu võtma vaktsiinikahjude avaldusi

Hüvitist makstakse vaid neile, kelle mured on pikaajalised, st kestnud vähemalt 4 kuud, ja korrektselt arstide poolt fikseeritud.

Riik on planeerinud vaktsiinikahjude hüvitiseks tänavu 500 000 eurot ja tänase seisuga on ravimiameti hinnangul võimalik seostada vaktsiinikahjustusega viit surmajuhtumit.

Taotlusi saab esitada ka tagantjärgi ning seda võivad esitada ka need, kes seni pole ravimiametit tüsistusest teavitanud. Ravimiamet on tänaseks saanud üle 7000 teatise, neist 350 puhul on tegu olnud tõsisema tervisekahjustusega.

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/vaktsineerimise-korvalmojud-mida-teha-kui-arst-ei-vota-teid-tosiselt

Vaktsineerimise kõrvalmõjud: mida teha, kui arst ei võta teid tõsiselt?

Kui pärast Covid-19 vaktsineerimist ilmnevad kõrvaltoimed, on arstid kohustatud neist teatama. Paljud aga ei täida seda kohustust ja eksperdid eeldavad, et juhtumitest teatatakse oluliselt vähem. Hinnanguliselt jääb teatamata lausa 2/3 juhtudest.

Selle sagedaseks põhjuseks on patsientide poolt kirjeldatud olukord, kus nende arvates ei võta arstid neid tõsiselt või keelduvad esinevaid sümptomeid vaktsiinidega seostamast.

Paljud inimesed ei tea, et nad võivad ka ise patsiendina teatada kõrvaltoimete kahtlustest ja ei pea jääma lootma ainult oma arstile. Vaktsineerimise kõrvalmõju kahtluse korral on patsiendil endal või ka laste ja teiste sugulaste nimel võimalik ise saata vastav teade Ravimiametile.

 

3

https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/teadlane-covidi-suremusmaarast-statistika-naitab-selgelt-et-vaktsineerimisega-touseb-ka-suremus

Teadlane Covidi süstidega kaasnevast: statistika näitab selgelt, et vaktsineerimisega tõuseb ka suremus

Dr Spiro Pantazatos on New Yorgis asuva Columbia Ülikooli teadlane, kes on hiljuti avaldatud vaktsiinidest põhjustatud suremuse määra uuriva teadusartikli kaasautor. Pantazatose esialgne reaktsioon COVID-pandeemiale ühtis 100% peavooluteadusega, aga aja jooksul ilmnenud andmed ja nende teaduslik usaldusväärsus sundisid teda meelt muutma.

Tema sõnum teadlastele on leida oma hääl ja lõpetada vaikimine. Ta on veendunud, et teadlased peavad tegelema vaktsineerimisega kaasneva suremusega põhjaliku uurimisega.

Pantazatos üritab veel praegugi leida oma artikli avaldamiseks rahastajat, sest kõik teadusajakirjad, millele ta oma uuringu esitas, on seni selle tagasi lükanud.

 

4

https://www.telegram.ee/maailm/sonavabadus-on-ohus-el-votab-veebiplatvormide-jaoks-vastu-rangemad-eeskirjad

Sõnavabadus on ohus: EL võtab veebiplatvormide jaoks vastu rangemad eeskirjad

Koos koroonaga oleme kogenud sõnavabaduse asemel igapäevaseks nähtuseks muutunud “faktikontrollijate” tsensuuridiktatuuri, mille üle ei imesta enam eriti keegi.

Nüüd on Euroopa Liit aga teada andnud, et veebiplatvormidele tuleb kehtestada n-ö illegaalse sisu veel kiirem eemaldamise võimalus.

Kuigi digiteenuste akt ehk DSA (Digital Service Act) sisaldab ka vajalikke sätteid, nagu võitlemine laste seksuaalse kuritarvitamise või autoriõiguste rikkumise vastu, on kokkuleppe eesmärk muu hulgas tagada, et “vihakõne” eemaldatakse internetist kiiremini ning kahjulikku desinformatsiooni ja sõjapropagandat jagataks vähem. Probleem on aga selles, et kes määratleb, mis on “kahjulik desinformatsioon”?

Vastavalt riikide valitsuste ja EL-i parlamendi vahel saavutatud kokkuleppele on otsustajates kõikvõimalikud riigiasutused, kes saavad tulevikus ilma eelneva kohtu loata anda hostiteenuse pakkujatele piiriüleseid korraldusi. Mõjutatud platvormid peavad seejärel sellise sisu “viivituseta” blokeerima või eemaldama ning teatama ka tõsistest kuritegudest politseile.

Ehk siis – Kui valitsused seda nõuavad, peavad platvormid tegutsema – sõnavabadus ja ajakirjandusvabadus jäävad tagaplaanile.

Kokkulepitud tekst peab veel läbima kontrolli, enne kui Euroopa Parlament ja Euroopa Nõukogu saavad anda ametliku nõusoleku. Seadus jõustuks hiljemalt 2024. aasta alguses.

 

5

https://www.telegram.ee/nwo/uus-pandeemialeping-who-kavandab-ulemaailmset-uhe-nupuvajutusega-elluviidavat-tervisediktatuuri

Uus pandeemialeping: WHO kavandab ülemaailmset, ühe nupuvajutusega elluviidavat tervisediktatuuri

Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) eestvedamisel algasid eelmisel nädalal esimesed koosolekud rahvusvahelise pandeemialepingu lepingu võimaliku sisu üle, mis tähendaks lõppkokkuvõttes WHO volituste tohutut suurendamist, kaotades samal ajal riikide valitsuste volitused tervisepoliitika osas.

Eelkõige annab see aga WHO direktorile volitused kinnitada uue pandeemia olemasolu mitte ainult siis, kui see tõesti eksisteerib, vaid ka siis, kui “ettevaatluse põhimõte” õigustab sellist sammu. Igaüks, kes teeb koostööd, et haiguspuhanguid “õigel ajal” tuvastada, võivad loota rahalisele toetusele. Valitsused, kes pigistavad silma kinni ja keelduvad allumast WHO korraldustele, seisavad silmitsi rahvusvahelise abi kaotamisega ja mitmete muude sanktsioonidega.

Kriitikud on aastaid rääkinud, et WHO-st on juba ammu saanud ravimifirmade ja muude lobigruppide mängukann. Muide, suurim annetaja on praegu Bill ja Melinda Gatesi fond. Pole vaja olla eriline ekspert, et aru saada, mida tähendab selle kurjakuulutava ja vähe kontrollitava organisatsiooni võimu edasine laienemine.

 

6

https://www.telegram.ee/maailm/nagu-enne-koroonat-paljud-euroopa-riigid-on-kaotanud-koik-reisipiirangud

Ja lõpetuseks ka häid uudiseid:

Nagu enne koroonat: paljud Euroopa riigid on kaotanud kõik reisipiirangud

Mai alguse seisuga on kõik Covid-19 seotud sisenemispiirangud nagu eelnev registreerimine, vaktsineerimis- või läbipõdemistõendi nõue või negatiivne test kaotanud arvestatav hulk Euroopa riike. Ilma koroonapassita ja suuresti ka ilma maskita saab külastada juba 25 (kaht-kümmend-viite) Euroopa riiki.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Video: Telegram

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt