Vaktsineerimist surutakse peale digi-ID rakendamiseks ja keskse elektroonilise valuuta kasutuselevõtuks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. märts 2022 kell 17:18Aina enam tekib küsimus, milleks siis ikkagi surutakse peale vaktsineerimist, kui mingit pandeemiat ei ole ning veelgi enam – kui meil on ilmselged tõendid kõikjalt maailmast, et vaktsineerimine põhjustab erakordselt palju kõrvalnähte ja surmajuhtumeid. Miks eiravad valitsused ja “eksperdid” reaalsust, miks varjavad nad fakte ja miks nad valetavad? Milleks selline vaktsineerimisvajadus? Nii mõndagi selgitab plaan võtta kasutusele digitaalne-ID ja ülemaailmne ühine digitaalne valuuta, kirjutab tkp.at.

 

Tundub, et liikumapanevaid jõude koroonaagendas on mitu. Ühest küljest püüdleb ravimitööstus veelgi suurema müügi ja veelgi suurema kasumi poole. Ja mis on veel sobivam, kui saaks vaktsineerida inimesi üle maailma kõige võimaliku vastu ja seejärel vaktsineerimiskahjustused ravimitega likvideerida?

Teine suur võitja on aga digitööstus, mis suudab uute kasutajaandmetega toota omakorda üha rohkem müüki ja kasumit. Ja samal ajal loob üha võimsamaid monopole.

Kolmas ja ilmselt kõige võimsam tegija on finantssektor. Mõned üksikud fondid kontrollivad praktiliselt kogu maailma majandust, välja arvatud keskmisi ja väiksemaid ettevõtteid. Kuid rahandus vana malli järgi enam ei tööta. Mõnda aega viimaseks kaitseliiniks olnud null- või isegi negatiivsed intressimäärad ei ole pikas perspektiivis jätkusuutlikud. Pangandus- ja finantssüsteemi on selle jätkamiseks pumbatud triljoneid. Kuid isegi see vaevalt enam töötab.

 

G7 digitaalse valuuta poliitika

Väljapääs näib olevat digitaalne keskpanga raha, mille on käivele lükanud suurriigid nagu Hiina, USA ja Suurbritannia, aga ka EL. See on uus maksevahend, mis põhineb Hiina mudelil, kuigi selleks on vaja konkreetset digitaalset ID-kaarti. Seoses digitaalse identiteediga võimaldab see ennenägematuid juhtimisvõimalusi. Olenevalt sinu sotsiaalsest käitumisest võib kulutada raha toidule, reisimisele, eluasemele, luksuskaupadele või sul see võimalus puudub.

Digi-ID käib käsikäes vaktsineerimisnõudega, sest kuidas muidu oma tervislikku seisundit tõestada? Väidetavalt võimaldasid võltsimiskindlat digi-ID keskpanga raha kasutusele võtta just tervisevaldkonna argumendid.

Seda kõike tuleb aga jõustada, vajadusel sõjaseisukorraga, nagu Trudeau seda Kanadas demonstreeris. Sarnases olukorras on ka Ukraina.

G7 on juba teatanud keskpankade digitaalse valuuta poliitikast. The Telegraphis ilmus möödunud aastal artikkel “Inglismaa pank käsib ministritel sekkuda digitaalvaluuta programmidesse”, milles öeldakse:

“Digitaalset sularaha saab programmeerida tagamaks, et seda kulutatakse ainult hädavajalikele asjadele või kaupadele, mida tööandja või valitsus peab mõistlikuks.”

 

Totaalse kontrolli kehtestamine

Joe Rogani podcastis #1780 rääkis külaline Maajid Nawaz, et olukord läheb veel kontrollitumaks:

“Vaktsiinipassi infrastruktuur on juba kohal, kuigi nüüd me teame, et vaktsiin ei kaitse nakatumise ega haigestumise eest, on vaktsiinipassi taristu juba kõikjal.

Nad võtavad järgmisena kasutusele keskpankade digitaalvaluutad ning rahvas jääb olukorda, kus kasutusel on piltilikult öeldes kupongid, mida saab kasutada ainult sinule lubatud kohtades.

Sellele on olemas ka teine nimi – (Hiina) sotsiaalkrediidi süsteem. Kes on vaadanud “Black Mirrorit”, teavad, millest jutt.

Briti pangandusjuhid on juba teatanud G7-le, et selline süsteem on tulekul. Sellega luuakse täielik kontroll.

Ja kui mina tulen sinu saatesse sellist juttu rääkima, siis minu tööandja või valitsus võib hakata takistama mul ütlemast midagi “ebasobilikku”.

Järsku olen olukorras, kus ma ei saagi enam sinu saatesse tulla, sest ma ei saa isegi maksta transpordi eest, sest nad teaksid, et ma tulen sinuga rääkima.

Sorry, sinu vautšerit ei saa kasutada.”

 

Sotsiaalkrediidi süsteem luuakse kõikjal

Möödunud aastat iseloomustasid kõikvõimalikud muutused ja enamik neist jäävad kasutusele ka edaspidiseks. Märksõnadeks on riiklik järelevalve, digitaalse rahasüsteemi loomine ning kasvav inflatsioon ja sellega kaasnev sundvõõrandamine.

Me oleme väga lähedal Hiina sotsiaalkrediidi süsteemi rakendamisele. WHO on tellinud Saksa Telekomi tütarettevõttelt T-Systems sellise süsteemi kasutuselevõtu keskse lahenduse.

Veel pole hilja vastu võidelda.

 

Allikas: tkp.at

 

Tõlkis ja toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt