Kas eesmärgiks on võtta inimestelt ära viimanegi raha ja ka kodud?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. november 2022 kell 10:24Foto: wirestock / Freepik

Kas mäletad Maailma Majandusfoorumi diktaatorlikku mantrat? “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik”. Teatavasti on hetkel Eestis Võrumaal teemaks inimeste kodude ära võtmine ning metsade maha raiumine, et teha ruumi Kaitseväe harjutuspolügoni laiendamiseks proksisõjaks treenimise ettekäändel. Hollandis ähvardatakse inimestelt võtta käest kodud ja farmeritelt maad, et teha ruumi globalistide suurlinnale Tristate City. Lisaks seisame silmitsi enneolematute elektriarvetega, samal ajal kui energiafirmad ise suplevad enneolematutes kasumites.

Mis järgmiseks? Saksamaal näitavad ametlikud plaanid, et 2025. aastaks võidakse kinnisvara maksu tõsta teatud juhtudel tervelt 2800%. 

 

Kui täna peab inimene Saksamaal 863 m2 suuruse kinnistu eest koos 1983. aastal ehitatud majaga kinnisvaramaksu maksma ca 200 eurot aastas, siis arvutuste kohaselt on 2025. aastal, kui jõustub uus kinnisvaramaks, see summa ca 1400 eurot ehk ligi 7 korda rohkem, vahendab Saksa uudisteportaal Focus. Selline hinnatõus tähendaks, et pensionärid ja väiksema sissetulekuga inimesed, kes juba täna elavad peost suhu, tulevikus oma kodu enam lubada ei saaks. Aga see on alles algus.

Kinnisvaramaks: 1400 euro asemel kardetakse tõusu 4352 euroni

Äärmuslik näide: eelmainitud kinnistu asub suures linnas ja on tinglikult jagatud kaheks. Kinnistusraamatu kande järgi seal elamumaa ja põllumaa ehk teisisõnu: aed.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt