Videod! Suur sundvõõrandamine on alanud? Hollandis toimuvad tohutud protestid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. juuli 2022 kell 10:40Foto: Twitter

Koroonapettusega alanud Suur Lähtestamine ehk Great Reset on jõudnud kolmandasse faasi: Hollandis on alanud sundvõõrandamine. Suure Lähtestamise plaan on süstemaatiline majanduse kokkukukutamine ja varade ümberjaotamine, mille käigus elimineeritakse keskklass ning kogu ühiskond pannakse 100% sõltuma riigist, sh näeb plaan ette inimese muutmist sisuliselt küborgiks. Koroonapettus oli esimene faas, millele järgnes Ukraina sõja pettus (loe: Lääne, Ida ja Ukraina juhid mängivad kulisside taga kokku ning Suure Lähtestamise arhitekt Klaus Schwab ei tee sellest isegi saladust) ning nüüd on alanud ka varade sundvõõrandamine.

Hollandi valitsus soovib Suurt Lähtestamist, aga julged põllumehed protestivad sundvõõrandamise vastu ja võitlevad oma ellujäämise eest. Tuhandeid Hollandi põllumehi on juba nädalaid tänavatele tulnud, blokeerides teid ja jaotuskeskusi. Protestide põhjuseks on Hollandi valitsuse plaanid drastiliselt vähendada kasvuhoonegaaside hulka (kuni 95 protsenti!). See tähendaks lõppu umbes 30 protsendile põllumajandusega tegelevatest (väike)ettevõtjatest. Seal toimuvat nimetatakse kohalikes väljaannetes ka nn väikeseks kodusõjaks.

 

Tegu on enneolematute mõõtmetega põllumeeste protestidega. Eelmisel aastal anti Hollandi keskkonnaministrile Christianne van der Walile ülesandeks vähendada 2030. aasta lõpuks kasvuhoonegaaside heitkoguseid 50 protsenti. Ilmselt tahab ta oma plaanidega tagada paljude Hollandi põllumeeste lõppu. Plaanid näevad ette, et põllumehed loobuvad oma talust vabatahtlikult ja saavad selle eest hüvitist – tingimusel, et nad garanteerivad, et nad ei lähe enam kunagi põllutööle tagasi. Kui nad sellega ei nõustu, tahab riik talu neilt üle võtta. Nii et suur sundvõõrandamine on alanud.

 

Lämmastiku vähendamine 2030. aastaks

Näib, et Hollandi valitsus on seadnud endale ülesandeks põllumehed hävitada. Kuna 10. juunil esitati kasvuhoonegaaside heitkoguste vähendamise plaanid, peavad umbes 30 protsenti põllumeestest oma ettevõtte sulgema. Maagiliseks aastaks 2030 vähendatakse Hollandi kasvuhoonegaaside heitkoguseid 50 protsenti, paljudes kohtades kuni 70 protsenti ja looduskaitsealadel isegi kuni 95 protsenti.

 

Väljas kariloomade eest

See tähendab paljudele kariloomi pidavatele põllumeestele lõppu. Hollandi kliimahullus EL-i määruste järgimiseks tähendab paljude loomade surma. See on ainus viis pastakast väljaimetud kliimaeeskirjade saavutamiseks. Näib, et valitsejaid ei huvita, et põllumeeste ja nende karjakasvatuse vähendamine toob kaasa toiduvarustuse hädaolukorra või nad isegi nõustuvad sellega. Hollandis on alanud põllumeeste varade sundvõõrandamine ja on vaid aja küsimus, millal need plaanid ka mujal maailmas ellu viiakse.

 

Sõnniku sanktsioonid EL-ilt

Kuid laastav CO2-poliitika Hollandis ei ole ainus rünnak põllumeeste vastu. Rohelise kokkuleppe ja ELi nõuete raames suletakse paljud farmid. Brüsselist peavad tulema uued sõnnikusanktsioonid. Nagu teatas De Telegraaf, tuleks vedelsõnnikut laotada vähem. See tooks omakorda kaasa suured arved karjakasvatajate jaoks – nad peaksid oma karja vähendama.

 

Põllumeeste protestid haaravad Hollandis tähelepanu. Lugematu arv pilte ja videoid leiab hashtag #boerenprotest alt:

 

 

 

 

Inimesed näitavad üles solidaarsust talunikega ja kogunevad massiliselt tänavatele:

 

 

Läbirääkimisteks pole ruumi? Nüüd väidetavalt tegutseb sõjavägi tankidega:

 

Supermarketite ketid ja jaotuskeskused on blokeeritud. Blokaadid põhjustavad juba esimesi tarneraskusi:

 

 

 

Politseijaoskond blokeeriti traktoritega:

 

 

Kalurid ühinevad ka põllumeestega ja blokeerivad sadamaid:

 

 

Igatahes levivad põllumeeste seas ka kuulujutud, et hollandlased seisavad tegelikult EL-i rändeplaanide vastu. Kas massiline immigratsioon ÜRO rahvastiku asendusplaani osana võib olla põllumeeste tegeliku massilise vallandamise põhjuseks? Kuna meie riigis on olukord teine, ei oska me võib-olla probleemi selliselt tajuda?

 

Põllumajandustootjad tahavad ilmselt Amsterdami Schipholi lennujaama sulgeda:

 

Allikad ja lisalugemist: Wochenblick, Eurotopics, Spiegel, Danisch, YT1, YT2, lingid+videod artikli sees

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt