Lõputu pandeemia ja sõjalised konfliktid ehk Suure Lähtestamise strateegia 1. ja 2. osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. november 2022 kell 15:18



Foto: Pixabay / toyquests

Suur Lähtestamine on teema, millest räägitakse täiesti avalikult: Maailma Majandusfoorumi asutaja Klaus Schwabi ja globalist Thierry Malleret kurikuulsal teosel „Covid-19: The Great Reset“ põhinev nn uus maailmakord on õõvastav stsenaarium, mille realiseerumisel ootab end senisest heaolust ogaraks vegeteerinud lääne inimesi Hiina Rahvavabariigi mastaabis riigikord. Huvitaval kombel pole keegi võtnud ette The Great Reseti vikipeedia lehekülje eesti keelde tõlkimist – hr Schwabi sonimist peetakse tänapäeval täiesti normaalseks majanduspoliitikaks ning neid, kes selle retoorikat kummastavaks peavad, tituleeritakse vandenõuteoreetikuteks. Revo Jaansoo kirjutab lühidalt, millised on Suure Lähtestamise strateegia 1. ja 2. osa, mis mõlemad on paraku juba teoks saanud. Aga kuhu siis edasi?

 

Hiina on riik, kes on saavutanud geopoliitilise mõjuvõimu Euroopas ja teistel kontinentidel osaliselt tänu oma digitaalsele kontrollistruktuurile ja 5G ökosüsteemile, mille võtmeks on Hiina sotsiaalse krediidi süsteem. See on järelevalveraamistik, mida tuleb jäljendada ja laiendada, et kontrollida, kui tahetakse juhtida järgneval kahel kümnendil geopoliitilisi protsesse.

 

Lõputu pandeemia ja sõjalised konfliktid

Selle ülemaailmse muutuse kattevarjuks pidi olema lõputu pandeemia. Aga kuna üha enam tuleb avalikuks, et tegemist on olnud COVID-19 inimtekkelise erioperatsiooniga, siis on katsetatakse, kuidas „müksata“ maailma üha sõjaga.

Sõjaliste konfliktide eskaleerumine on plaan nr 2 käivitamine, kuna vastupanu globaalse bioturvalisuse rakendamisele on paisunud liiga suureks. Pandeemiaolukorras kasutatud piirangud jm meetmed ning nende laastav mõju maailmamajandusele oli Suure Lähtestamise plaani 1. osa. Ent sõjaline konflikt hävitab lõplikult need alustalad, mis meie industriaaltsivilisatsioonidest on alles jäänud, käivitades plaani 2. osa.

Uuriv ajakirjanik Whitney Webb on 2. märtsil 2022 ilmunud artiklis “Ukraina ja uus Al Qaeda” [1] avaldanud arvamust, et „…sõda Ukrainas on viimase kahe aasta jooksul peale surutud CIA “prognoosi” ilming, mis ennustas, et „rahvusvaheline valgete ülemvõimu võrgustik”, millel on väidetavalt sidemed Ukraina konfliktiga, on COVID-19 ohu taandudes järgmine ülemaailmne katastroof, mis maailma tabab.

Ehk lühidalt, võib öelda, et Ukraina-Venemaa konflikt paistab olevat „avapauk näiliselt lõputu terrorismivastase sõja uusimale iteratsioonile (iteratsioon – kuriteo kordamine – toim.),” kirjutab Webb.

 

Hirm aitab Suurt Plaani ellu viia

Tegevuskava ei saa aga reaalselt ellu viia, kui inimesed ei ela alalises hirmus, sest ärahirmutatud rahvas annab meeleldi hädaolukorras volitused täitevvõimu organile ja tehnokraatidele, kes omakorda kasutavad võimalust kodanikuõigused- ja vabadused nn turvalisuse huvides peatada.

Viimase kolme aasta jooksul on inimestelt võetud õigus oma arvamust avaldada ja teatud narratiividele ja teaduseks kuulutatud dogmadele vastu astuvaid kodanikke on määratletud kui „sisemaist terroriohtu nr 1″. [1]

Bioturvalisuse strateegia käivitamine on aidanud pöörata naabri naabri vastu, vanema lapse ja sõbra sõbra vastu.

 

Kõiges on süüdi Venemaa

Ka Venemaa teemal on inimesi omavahel pidevalt vastamisi seatud. Kõigi, kes julgesid välja pakkuda võimalust, et Venemaal võib olla oma tegevusele ratsionaalsed põhjusi, suhtes kohaldati tsensuuri. Veelgi enam, venelasi diskrimineeritakse tänapäeval sageli juba ainult nende rahvusliku päritolu pärast. Näiteks Venemaa Föderatsiooni sportlastel on keelatud rahvusvahelistel võistlustel osalemine.

See “hea töö” on kandnud vilja, kuna vägagi tõhusalt on hirmutanud rahvast enesetapumissiooni käivitamisega. Riikide juhid oma õigsuses ja missioonis ei kahtle, arvestades seda, et nad tapavad ja sandistavad vabatahtlikult oma rahvast eksperimentaalse geeniteraapiaga.

Paistab, et eesmärk on võimalikult paljudest inimestest lahti saada ja laastav sõjaline konflikt saavutaks selle eesmärgi veelgi tõhusamalt kui COVID-i piirangud ja sekkumised, mis jätavad maha kuritegeliku jälje, külvates kahtlusi ja tekitades küsimusi nende seaduslikkuse kohta.

 

Millised on alternatiivsed lahendused?

Üks võimalus on kutsuda kohalikke poliitikuid ja diplomaate üles võitlema rahuläbirääkimiste eest ja lõpetama praeguse eskalatsioonitaktika.

 

Koostanud Revo Jaansoo

Toimetanud Sander Soomaa

Viited



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt