Globalistide superlinn Tristate City saab säru: hollandlaste ülestõus Great Reseti vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. juuli 2022 kell 12:43Fotokollaaž: Fox News ekraanikuva, WION YT ekraanikuva + Canva.com

Osana jätkuvast vastupanust sundvõõrandamisele on Hollandi ja Saksa farmerid blokeerinud pagulaskeskuse Ter Apelis, vahendab Wochenblick. Valitsuse uus rohepöörde CO2-poliitika viib ettevõtted pankrotti ja sunnib põllumehi oma maid müüma. Selle Great Reset (Suur lähtestamine) kavasse sobituva käigu eesmärk on rajada asulad põllumeestelt võõrandatud maadele, et realiseerida “jätkusuutlik” megalinna projekt, nagu selgitas endine poliitik ja põhiõiguste jurist Eva Vlaardingerbroek Fox Newsile. Tristate City Network veebilehel lubatakse, et tegu saab olema Euroopa uue nn superlinnaga Benelux + Saksamaa aladel, mis aitab kaasa tuleviku globaalse tsivilisatsiooni kaardistamisele.

 

Põllumeeste sundvõõrandamine migrantide asunduste jaoks?

Põllumeeste meeleavaldused Hollandis jätkuvad. Ja see pole ka üllatav, sest põllumehed on nurka surutud: WEF-i jüngri Mark Rutte valitsus tahab avalikult põllumehed hävitada CO2 vähendamise seadusega ning lõpuks farmid sundvõõrandada. Võõrandatud maid plaanitakse Vlaardingerbroeki sõnul rakendada ka immigrantide asunduste tarvis.

Kuid sundvõõrandamise projekt ei näi piirduvat vaid põllumeestega. Rutte valitsus surus hiljuti Hollandi parlamendis läbi vastuolulise nn rahvastiku ümberpaigutamise seaduse, mis võimaldab sundida kodanikke migrante vastu võtma oma nelja seina vahele. Lisaks saab sunniviisiliselt ümber asustada iga kodaniku. Uus seadus põhineb kunagisel seadusel aastast 1952, mis pidi hõlbustama ehitamist pärast Teist maailmasõda…

 

2030. aasta tegevuskava ja WEF -i kohaselt ei tohiks põllumehed enam midagi omada, kuid rahvas pole sellega sugugi rahul. Ja see väljendub sadamate, teede, supermarketite ja jaotuskeskuste ulatuslikes blokaadides. Almelos süttis esmaspäeva õhtul põlema internetikaupluste keti Picnic jaotuskeskus, millesse Bill Gates hiljuti miljoneid investeeris.

 

Protestid ka Hispaanias, Saksamaal, Itaalias..

Ter Apelis asuva pagulaskeskuse juures toimuvad praegu meeleavaldused. See on üks suurimaid Hollandis ja mahutab korraga kuni 2000 varjupaigataotlejat.

Vahepeal on põllumeeste protestid lahvatanud ka Hispaanias ja ka Saksamaal avaldavad farmerid ühtset vastupanu Suurele lähtestamisele.

Põllumehed selgitavad, et neid sunnitakse järgime pidevalt uusi suuniseid, milles märgitud eesmärke ei ole võimalik saavutada ja mis seetõttu ohustavad nende olemasolu. Aga niipea, kui nad on oma tööst ilma jäetud, tuleb saagikatkestusi “kompenseerida” impordiga kõikjalt maailmast.

 

Samal ajal, kui tavakodanikke sisuliselt sunnitakse oma maid müüma, haaravad sellised globalistlikud miljardärid nagu Bill Gates enda kätte nii palju põllumaad, kui vähegi kätte saavad.

 

 

Ka Itaalia põllumehed on hakanud Milanos teid blokeerima: “Me ei ole orjad, me oleme põllumehed!” Kas see on märk üleeuroopalisest rahvaülestõusust?

 

Tristate City: Globalist Cities Network

Partei Demokraatia Foorumi juht Thierry Baudet annab samuti mõista, et peaminister Rutte CO2-poliitika eesmärk ei ole keskkonna säästmine, vaid põllumeeste sundimine oma maad müüma:

“Nad tahavad, et me sõltuksime rohkem rahvusvahelistest tarneahelatest. Nad tahavad nõrgendada Hollandi suveräänsust ja autonoomiat. Samuti tahavad nad jätkata massilist sisserännet Hollandisse,” ütles Baudet ajalehele The Epoch Times.

“Ja kui tahad Hollandisse – väga väikesesse ja tihedasse riiki – rohkem inimesi tuua, siis tuleb põllumeestelt maa ära võtta ja sinna maju ehitada. Selline on plaan. Hollandist saab suur linn. See globalistlik projekt kannab nime “Tristate City”: Hollandi, Belgia ja Saksamaa osadest luuakse hiiglaslik linnade võrgustik 30-45 miljoni elanikuga”.

Foto: ekraanikuva tristatecity.nl lehelt

Foto: ekraanikuva tristatecity.nl lehelt

Foto: ekraanikuva tristatecity.nl lehelt

 

Vlaardingerbroek: sundvõõrandamine võib juhtuda ka teiega

Õigusfilosoof ja endine poliitik Eva Vlaardingerbroek selgitas Fox Newsile antud intervjuus globalistliku Hollandi plaani taustast: “See räägib sellest, et Hollandi valitsus varastab meie talunike maad väljamõeldud lämmastikukriisi varjus, mis põhimõtteliselt pühib teelt enamiku neist põllumeestest. Nad teevad seda sellepärast, et nad tahavad nende põllumeeste maad ära võtta ja asustada see uute sisserändajatega”.

Ta selgitab, et isemajandavad inimesed, nagu ka põllumehed, on otsustanud Suurt lähtestamist blokeerida. Vlaardingerbroeki sõnul saab Rutte valitsuse tegevust kirjeldada ainult kommunismina: “Politsei vastas põllumeeste blokaadidele uskumatu vägivallaga, tulistades 16-aastast talupoissi. Selline käitumine ei ole vabale lääneriigile kohane.”

 

Vlaardingerbroek hoiatas sotsiaalse krediidisüsteemi eest ning kutsus USA ja Euroopa inimesi üles toetama Hollandi põllumehi. Ta hoiatas ka sundvõõrandamiste eest: “See võib juhtuda ka teiega”. Intervjuu ajal kandis ta solidaarsuse näitamiseks põllumeeste traditsioonilist punast taskurätikut, millest sai protestide sümbol.

 

Allikad: Wochenblick, Fox News, Tristate City, lingid artikli sees

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt