Kliimapettuse ja rohepesu sekti uus sihtmärk elanikkonna näljutamise teel on riis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. aprill 2023 kell 16:54Foto: Pixabay / ToniEtyang

Maailma enim toodetud põllukultuur – riis – on viimane sihtmärk globalistide sõjas, mille eesmärk on hävitada toiduvarud ja näljutada-orjastada elanikkonda. Kliimamuutustega võitlemiseks kästakse nüüd riikidel riisi tootmist vähendada riisipõldude metaaniheitmete tõttu.

 

“Riis on süüdi umbes 10 protsendis ülemaailmsest metaaniheitest – see on gaas, mis kahe aastakümne jooksul püüab kinni umbes 80 korda rohkem soojust kui süsinikdioksiid. Teadlased ütlevad, et kui maailm tahab kasvuhoonegaaside heitkoguseid vähendada, ei saa eirata ka riisi osa selles,“ vahendas Associated Press.

 

Riis on nüüd kliimamuutuste kultuse rünnaku all

Riis on põhitoidukultuur, mis on viimase sajandi jooksul võimaldanud massilist rahvastiku kasvu Aasias ja Indias. Nüüd on ilmsem kui kunagi varem, et rohepöörde pettus ja kliimamuutuste kultus pole midagi muud kui relvastatud propaganda energiasõltumatuse, toiduainete sõltumatuse ja rahvastiku kasvu hävitamiseks.

See hävitamise k

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt