Malone’i uus raamat mõtestab plaandeemia kogemust ja pakub lahendusi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. detsember 2022 kell 16:06Foto: Canva

Arst ja biokeemik Robert Wallace Malone on avaldanud uue raamatu “Valed, mida minu valitsus mulle ütles: ja parem tulevik tuleb” (“Lies My Government Told Me: And the Better Future Coming”). Ta analüüsib selles olukorda, millega me praegu silmitsi seisame: raamatu esimene osa annab ülevaate meditsiinilise ja teadusliku tõe tsenseerimisest COVID-pandeemia ajal ning uue näo ja sisuga globaalse totalitarismi tekkest. Allpool lühikokkuvõte artiklist, mis ilmus dr Mercola lehel. 

 

Dr Joseph Mercola sõnutsi on Malone olnud üks silmapaistvamaid meditsiiniasjatundjaid, kes on aidanud meil mõista teaduslikku tõde selle kohta, mis COVID-i ja COVID-süstidega tegelikult toimub. Malone ja tema naine Jill Glasspool Malone avaldasid COVID-ile omistatud sümptomite varajase raviprotokolli e-raamatuna Amazonis 2020. aasta veebruari alguses, aga juba märtsis see eemaldati sealt „kogukonna standardite rikkumise“ pärast – tollal värskelt kasutusele võetud nn standardist on nüüdseks saanud peamine ettekääne, mida suured meediaplatvormid kasutavad, et õigustada tsensuuri.

 

Sügav lõhe tegelikkuse ja “õige” narratiivi vahel

Malone ja dr Mercola, nagu ka paljud teised ametlikku Covid-narratiivi kriitiliselt kajastavad arstid jm spetsialistid on maksnud kõrget hinda selle eest, et valisid vaikimise asemel tõerääkimise tee. Viimase kolme aastaga, alates päevast, kui ta 2021. aasta juunis koos Steve Kirschiga DarkHorse’i taskuhäälingusaates 2 esines, on teda avalikult laimatud, tühistatud, tema veebileht on eemaldatud ja tema teaduslikud saavutused on Wikipediast välja võetud.

Malone eemaldati Twitterist pärast seda, kui ta postitas täielikult faktidel põhineva professionaalselt toodetud video Kanada Covid Care Alliance´ilt.

 

“Valed, mida minu valitsus mulle ütles”

Uue raamatu põhistruktuur on nagu arsti lähenemine uuele patsiendile: „Kui patsient esimest korda teie juurde tuleb, tahate mõista tema peamist probleemi, tema peamist kaebust, võtta anamneesi ja teha füüsiline uuring. Seejärel läbite diagnoosi kindlaksmääramise protsessi. Mis tal on tegelikult viga? Mis neid põhjustab? Kui teil on see kaebus? Siis töötate välja raviplaani…“ selgitab Malone.

Esimene kolmandik raamatust on isiklikud lood inimestelt – nt Meryl Nassilt, Paul Marikult, Pierre Korylt ja paljudelt teistelt – kes on vahetult kogenud tsensuuri, veebiplatvormide kaotamist, litsentsi kaotamist jm. Teises osas püütakse jõuda olukorra mõtestamiseni, mis sai alguse Bret Weinsteini Dark podcastist, kui ta esitas Malone’ile ja Steve Kirschile küsimuse: „Mis on selle taga tegelikult? Kas on olemas suur vandenõu, üksainus vandenõu või on see esilekerkiv nähtus?

Raamatu viimane osa on keskendunud raamatu pealkirja alapealkirjale, mis räägib parema, inimlikuma tuleviku loomisest. Nagu Malone märgib, võib pärast kõike, mida oleme viimase kolme aasta jooksul läbi elanud, raske ette kujutada tulevikku, mis ei hõlmaks totalitaarset ühe maailma valitsust, mis on täis WEF-i asutaja (1971. aastal asutas Klaus Martin Schwab Euroopa juhtimisfoorumi, mis nimetati 1987. aastal ümber WEF-iks – toim.) Schwabi ja tema transhumanistliku filosoofiaguru Yuval Noah Harari nägemust tulevikust.

 

 Kuidas olukorda muuta? 

“Vastus on põhimõtteliselt probleemi vastand. Kuna probleemiks, totalitarismi tõukejõuks, on tsentraliseerimine ja ülalt alla valitsemine, peitub vastus isemajandavate detsentraliseeritud süsteemide ja isevalitsemise loomises,“ avab Malone ühe väljapääsu.

Nagu Malone, nii usub ka Mercola, et me suudame võita, luues uusi detsentraliseeritud süsteeme, mis asendavad meie enda tingimustel praegu lagunevad süsteemid.

Kuigi mänguväli pole ühtlane, on tavainimesi määratult rohkem ja suurim relv on pealesunnitud valikutest keeldumine – isegi kui selle eest tuleb alguses lõivu maksta. Vabaduse taasleidmisel on abiks alternatiivsed sõnavabaduse eest seisvad sotsiaalmeedia platvormid ja veebimaksesüsteemid, mis asendavad Google’i, Facebooki, Twitteri, PayPali, GoFundMe jmt.

Malone märgib, et mõned olulised väljakutsed nõuavad kõigi inimeste aktiivset osalemist, sh rahvusvahelise vaktsiinipassi kavandatav rakendamine. Maailma Terviseorganisatsioon püüab saavutada ainuvõimu, et dikteerida ülemaailmset reageerimist väljakuulutatud pandeemiatele. 

„Lahendust ei saa peale suruda ega luua ükski inimene ega isegi väike grupp inimesi, sest siis satume täpselt samasse lõksu. Arvan, et see peab tekkima orgaaniliselt, paljudest erinevatest rühmadest üle kogu maailma, üksteisega suheldes,“ ütleb ta, soovitades „ära õppida“ grupimõtlemise õppetunnid, mis on esitatud Irving Janise raamatus “Grupimõtlemise ohvrid” (“Victims of Groupthink”, 1991).

 

Tutvu raamatuga: “Valed, mida minu valitsus mulle ütles: ja parem tulevik” ja vaata Robert Malone’i Substacki kanalit.

Algselt avaldas intervjuu Robert Malone’iga Mercola.

 

Toimetas Revo Jaansoo

 

Allikad: Mercola.com (18.12.2022); Childrens Health Defense.org (19.12.2022); Objektiiv (15.12.2022)

Allikad ja viitedKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt