COVID-vaktsiine ei testitud rasedatel: mille põhjal need siis ohutuks tunnistati?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. mai 2022 kell 10:49Foto: Pexels / Leah Kelley

USA toidu- ja ravimiamet ning Pfizer püüdsid 75 aastaks varjata COVID-19 süstide kliiniliste uuringute andmeid. Nüüd, mil kohtuasi sundis FDA-d avaldama tuhandeid dokumente, ilmuvad ka andmed selle kohta, mida üritati varjata. Paljastuste hulgas on tõendeid selle kohta, et Pfizer jättis rasedad naised COVID-19 katsetest teadlikult välja. Niisiis, kuidas nad tegid soovituse, et süstid on rasedatele ohutud ja tõhusad? Vahendab dr Mercola. 

 

Soovitus põhines 42-päevasel uuringul, milles osales 44 rotti. Veelgi enam, Pfizer-BioNTechi rottide uuring näitas, et süst suurendas implantatsioonieelse kaotuse esinemissagedust enam kui kahekordselt ning põhjustas ka suu/lõualuu väärarengute, gastroskiiside (kõhuseina sünnidefekt) ja kõrvalekalded parempoolses aordikaares ja loote kaelalülides.

CDC rahastatud uuring, mida kasutati laialdaselt USA soovituse toetamiseks rasedate naiste vaktsineerimiseks, “esitab ekslikult rahustavat statistikat spontaanse abordi riski kohta raseduse alguses”, teatab The Institute for Pure and Applied Knowledge (IPAK).

Kui abordi risk arvutati ümber, et hõlmata kõik naised, keda süstiti enne 20. rasedusnädalat, oli selle esinemissagedus seitse kuni kaheksa korda suurem kui esialgses uuringus näidatud, kusjuures raseduse katkemise kumulatiivne esinemissagedus oli vahemikus 82% kuni 91%.

Ühest dokumendist saab lugeda ka ülestunnistust: “Kliiniline laborianalüüs näitas pärast 1. annuse manustamist kõigis vanuse- ja annuserühmades lümfotsüütide taseme ajutist langust, mis taandus ligikaudu ühe nädala jooksul…”. See tähendab, et Pfizer teadis, et esimesel nädalal pärast vaktsiinisüsti kogesid igas vanuses inimesed pärast esimest annust mööduvat immuunsupressiooni või teisiti öeldes immuunsüsteemi ajutist nõrgenemist.

 

Pfizer ja FDA teadsid, et vaktsiinid ei ole “turvalised ja tõhusad”

“Minu arvates – ja see ei ole kaugeltki ülehinnatud seisukoht –, et tegemist oli kliinilise uuringuga, mille kohta 2021. aasta augustiks teadsid Pfizer ja FDA, et vaktsiinid ei olnud ohutud ja tõhusad,” ütles uurimuse autor Naomi Wolf. “Et need ei töötanud. Et tõhusus vähenes … ja et need (vaktsiinid) olid tõsiselt ohtlikud. Aga nad tõid need ikkagi turule.”

Rasedatele mõeldud süstide kohta ütles Wolf intervjuus Stephen Bannoniga saates “War Room”, et raskete kõrvalnähtude järsk tõus rasedate naiste seas langeb kokku COVID-19 vaktsiinide levikuga.

USA kaitseministeeriumi (DOD) vilepuhujad kogusid DOD-i terviseandmebaasi andmeid, mis näitasid, et pärast COVID-19 vaktsiinide levikut on oluliselt suurenenud raseduse katkemiste ja surnultsündide arv ning vähk ja neuroloogilised haigused. „See on ausalt öeldes üks räigemaid asju, mida olen oma 35-aastase reporteritöö jooksul kunagi näinud,” ütles Wolf.

IPAK-i andmed näitavad, et COVID-19 süstid enne 20. nädalat ei ole rasedatele ohutud, aga ka seda, et vaid 12,6% naistest, kes said vaktsiini kolmandal trimestril, teatasid 3. astme kõrvalnähtudest, mis on rasked või meditsiiniliselt olulised, kuigi mitte otseselt eluohtlikud. Veel 8% teatasid ka 38-kraadisest palavikust, mis võib põhjustada raseduse katkemist või enneaegset sünnitust.

 

Väikestel lastel areneb ka raske hepatiit ja keegi ei tea, miks. COVID-19 süsti on seostatud maksahaiguse juhtudega ja süstidele järgnenud maksakahjustust on peetud võimalikuks kõrvalnähuks.

 

Kinnitatud: COVID-süstid mõjutavad menstruatsioonitsüklit

Selle kohta, kuidas COVID-19 süstid mõjutavad rasedust ja viljakust, sealhulgas nende mõju menstruaaltsüklitele, on palju teadmata. Naised üle maailma on teatanud muutustest oma menstruaaltsüklis pärast COVID-19 süstimist ja tervishoiuametnikud on püüdnud neid teateid ümber lükata või nimetada neid lihtsalt kuulujuttudeks.

Kuid ajakirjas Obstetrics & Gynecology avaldatud uuring, mida rahastasid riiklik laste tervise ja inimarengu instituut (NICHD) ja riiklik tervishoiuinstituut (NIH) naiste tervise uurimisbüroo, kinnitab seost menstruaaltsükli pikkuse ja COVID-i süstide vahel.

COVID-19 süstide kliinilised uuringud ei kogunud andmeid menstruaaltsüklite kohta pärast süstimist, samuti ei kogu vaktsiini kõrvalnähtude teavitussüsteem (VAERS) aktiivselt menstruaaltsükli teavet, mistõttu on raske esmalt kindlaks teha, kas süstidel oli mõju. Vastavaid teateid sotsiaalmeedias on aga palju ja uuringu kohaselt esinevad “süstidest tingitud menstruaaltsüklihäired palju tihedamini.”

Sünnitusabi ja günekoloogia uuringus osales 3959 inimest vanuses 18–45 aastat. Need, kes ei olnud saanud COVID-19 süsti, ei täheldanud neljandas tsüklis uuringu jooksul olulisi muutusi võrreldes nende esimese kolme tsükliga.

Neil, kes said COVID-19 süsti, oli aga menstruaaltsükkel keskmiselt päeva võrra pikem. Mõlema süsteannuse puhul täheldati pikemaid tsükleid: pärast esimest annust suurenes menstruaaltsükkel 0,71 päeva ja pärast teist annust 0,91 päeva võrra.

Kuigi teadlased kirjeldasid muutust kliiniliselt mitteolulisena, mis tähendab, et see ei ole tervise seisukohast märkimisväärne risk, kogesid mõned naised veelgi suuremaid menstruaaltsükli muutusi, eriti need, kes said sama menstruaaltsükli jooksul kaks süsti. Need muutused hõlmasid tsükli kahepäevast pikenemist ja mõnel juhul muutusi tsükli pikkuses koguni kaheksa päeva või kauem.

 

Allikas: articles.mercola.com, lingid artikli sees

 

Tõlkis ja toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt