Uudse mRNA tehnoloogia leiutaja dr Robert Malone’i sõnum lastevanematele!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. detsember 2021 kell 14:49“Teen selle avalduse, olles pühendanud kogu oma karjääri vaktsiiniuuringutele ja -arendusele. Olen COVID-i vastu vaktsineeritud ja olen üldiselt vaktsineerimise pooldaja. Olen kogu oma karjääri pühendanud ohutute ja tõhusate viiside väljatöötamisele, kuidas vältida ja ravida nakkushaigusi. Asi on selles, et enne kui oma last süstite, mis on pöördumatu otsus, tahan, et teaksite teaduslikke fakte selle geenivaktsiini kohta. See (vaktsiin) põhineb minu loodud mRNA vaktsiini tehnoloogial. Vanemad peavad enne selle pöördumatu otsuse tegemist mõistma kolme peamist asja,” ütleb Malone oma pöördumises.

 

Esimene on see, et teie vanemrakkudesse süstitakse viiruse geene. See geen sunnib teie lapse keha tootma mürgiseid ogavalke. Need valgud põhjustavad laste elutähtsates organites sageli püsivaid kahjustusi. Need organid on nende aju- ja närvisüsteem, süda ja veresooned, sh tekivad trombid, vaktsiin mõjutab nende reproduktiivsüsteemi. Mis kõige tähtsam, see vaktsiin võib põhjustada põhimõttelisi muutusi immuunsüsteemis.

Suurim murekoht on aga see, et kui see kahju on tekitatud, on see parandamatu, seda ei saa tagasi pöörata. Te ei saa nende ajukahjustusi ravida ega taastada armistunud südamekudesid. Geneetiliselt lähtestatud immuunsüsteemi ei saa parandada. See vaktsiin võib põhjustada reproduktiivsüsteemi kahjustusi, mis omakorda võib mõjutada teie perekonna tulevasi põlvkondi.

Teine asi, mida peab teadma – seda uudset tehnoloogiat ei ole piisavalt testitud. Kulub vähemalt viis aastat teste ja uuringud, enne kui mõistame täielikult selle uue tehnoloogiaga kaasnevaid riske. Uutest ravimitest tulenev kahju ja riskid paljastuvad sageli palju aastaid hiljem. Palun küsige endalt kui lapsevanemalt, kas te tahate, et teie laps oleks osake inimajaloo kõige radikaalsemast eksperimendist?

Viimane punkt. Põhjus, millega nad teie lapse vaktsineerimist põhjendavad, on vale. Teie lapsed ei kujuta endast ohtu oma vanematele ega vanavanematele. Tegelikult vastupidi, nende immuunsus pärast COVID-isse nakatumist on kriitilise tähtsusega, et päästa oma pere, kui mitte kogu maailma, sellest haigusest.

Ja lõpuks, kokkuvõtvalt – teie lastel või perel pole mingit kasu laste vaktsineerimisest väikeste viiruse riskide vastu, võrreldes teadaolevate vaktsiini terviseriskidega, millega teie ja teie lapsed peate võib-olla elu lõpuni elama. Riskianalüüs laste suhtes on selle vaktsiini puhul veel algusjärgus.

Vanema ja lapsevanemana on minu tungiv soovitus teile – hakata vastu ja võidelda, et oma lapsi kaitsta.

Vaata eestikeelsete subtiitritega videot:

 

Allikas: Twitter

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt