Uudse mRNA tehnoloogia asjatundja dr Robert Malone ennustab COVID-19 vaktsiinidele halvimat stsenaariumit

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. august 2021 kell 19:00Augusti alguses kinnitas dr Robert Malone, COVID-19 vaktsiinides kasutatava mRNA tehnoloogia asjatundja ja väljatöötaja, et nende eksperimentaalsete vaktsiinide lauskasutamisel võivad tõeks saada halvimad stsenaariumid. Ta seletas lahti dr Anthony Fauci avalduse, milles too väitis, et “vaktsineeritud” inimeste ninaneelu testist määravad antikehad on samad kui vaktsineerimata elanikkonnal. See silmakirjalik väide iseenesest on pommuudis: dr Fauci ju kinnitas otsesõnu, et süstitud inimestel ei ole paremat kaitset kui vaktsineerimata inimestel. 

 

Dr Malone ei võtnud lihtsalt Fauci sõnadest kinni, vaid tegi midagi, mida peavoolumeedia siiani keeldub tegemast. Ta seletas lahti Fauci jutu viisil, mida tavainimene kergesti mõistab. Dr Malone märkis, et ninaneelutestid on kontsentreeritud antikehade määramisel halb meetod ja vereprooviga on märksa kindlam viis hinnata, kas vaktsiinid tegelikult töötavad nii nagu reklaamitud.

Seejärel viitas dr Malone NBC aruandele, mille edastas USA Today  ja mis seejärel kustutati, sest tsiteeriti kõrget riigiametnikku, kes kinnitas, et “vaktsineeritud isikutel võib olla kõrgem viirusetase ja võimekus teisi nakatada, seda just koroonaviiruse delta tüve puhul”.

Vaata videot:

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt