USA politsei vahistas veel kolm Bostoni plahvatustes kahtlustatavat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. mai 2013 kell 18:58 

USA politsei teatas kolmapäeval, et on vahistanud Bostoni maratoni finiši lähedal korraldatud plahvatuste uurimise käigus veel kolm kahtlustatavat, vahendab BNS.

 

“Veel kolm kahtlusalust võeti kinni maratoniplahvatuste juhtumi uurimisel. Üksikasjadest hiljem,” ütles Bostoni politsei Twitteri kaudu, lisades hiljem, et mingit ohtu avalikkusele ei ole.

 

 

 

Varem väideti, et plahvatuste korraldamises kahtlustatud tšetšeenidest vennad Džohhar ja Tamerlan Tsarnajev tegutsesid üksinda.

15. aprillil Bostoni maratoni finiši lähistel toimunud kaks plahvatust surmasid kolm ja vigastasid 264 inimest. 19-aastane Džohhar Tsarnajev on vahi all ning talle on esitatud süüdistus plahvatuste korraldamises. Tema vend, 26-aastane Tamerlan Tsarnajev sai surma pärast tulevahetust politseiga.

Bostoni politsei ei avaldanud uute vahistamiste kohta rohkem üksikasju, kuid ajaleht Boston Globe teatas, et uued kahtlustatavad on tudengid, kes väidetavalt aitasid Džohhari pärast rünnakut.

Telekanal NBC teatas, et uusi kahtlusaluseid süüdistatakse selles, et nad aitasid Džohharil võtta ühiselamust oma asjad, samuti võimalikes püüetes võime eksiteele viia.

 

Allikad: BNS, Huffington Post, Bostoni politsei Twitter

Foto: frugal-cafe

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt