Šokeeriv video Bostonist: inimesi aetakse relvaähvardusel kodudest välja

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. aprill 2013 kell 11:30Reedel oli Boston inimjahi tõttu suletud ja korrakaitsjad (sh politseinikud, föderaalagendid, rahvuskaart ja eriüksuslased) otsisid kahekümne kvartali raadiuses läbi iga maja. Inimestele oli antud käsk siseruumides püsida. Kadunud oli 19-aastane noormees, kelle kohta oli teada, et ta on haavata saanud.

 

Üks asi on sellisest suuremahulisest otsinguoperatsioonist lugeda, teine asi on seda näha. Linnas oli üle 9000 korrakaitsja, kes ei viinud otsingut läbi sugugi mitte peenetundeliselt, vaid iga inimest terroristina koheldes. Lisaks inimeste kodude armutule läbikammimisele olid suletud ühistransport ja kõik ärid; linna kohal kehtis lennukeeld. Taevas tiirutasid vaid sõjaväe helikopterid ja Boston meenutas pigem sõjatsooni.

Üks inimene filmis üles kuus minutit sellest, kuidas korrakaitsjad tema naabrite maja elanikest tühjaks teevad ja läbi otsivad. Kõik inimesed võetakse sihikule, nad katsutakse läbi ning karjutakse neile käske käsi kõrgel hoida ja ennast tuvastada:

 

 

Allikas: Infowars

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt