USA teismeline on räpiriimide pärast kuu aega kinni istunud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. mai 2013 kell 15:39Bostoni lähedalt pärit teismeline on mai algusest saadik kinnipeetav, sest postitas oma Facebooki-seinale ähvardavaid räpiriime. Talle on määratud ulmeline miljoni dollari suurune kautsjon ning süüdimõistmisel võib teda oodata kuni 20 aasta pikkune vanglakaristus. Poisi kodu läbiotsimisel ei leitud ühegi viidet, et noormehe pisut äärmusliku luule taga ka mõni reaalne plaan peituks.

 

18-aastane Cameron B. D’Ambrosio vahistati juba 1. mail, kui politsei sai tema postituse kohta vihje noormehe koolikaaslaselt. Politseijõudude reageerimine oli väga kiire, sest Bostoni maratonil plahvatanud pomm oli veel kõigil värskelt meeles. Poiss oli plahvatust maininud ka oma riimides ja lisanud juurde, et see pole midagi võrreldes sellega, mida tema korda saadab. Tema toetajad väidavad aga, et tegemist oli räpis tihti esineva suurustamise, mitte ähvardamisega.

 

 

Lisalugemine ja allikad: Hingepeegel, RT

Foto: RT

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt