Kuidas berliinlane oma LSD-poega Saksamaa uimastipoliitikat üle kavaldab

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. august 2022 kell 9:09Kuigi LSD on Saksamaal illegaalne narkootikum (ka sealsed võimud ei tee siiani vahet narkootikumidel ja psühhedeelikumidel) alates 1971. aastast, on endise USA presidendi Donald Trumpi kauge sugulane Carl Philipp Trump (33) Saksamaal juriidilise lünga tõttu lahti rullinud legaalse LSD-äri. Nimelt müüb Trump ravimi derivaati: keemiliselt minimaalselt modifitseeritud derivaati lüsergiinhappe dietüülamiid 1cP-LSD. “Alles pärast allaneelamist metaboliseerib keha selle LSD-ks. Seetõttu saan ma 1cP-LSD-d seaduslikult pakkuda,” ütles Trump rõõmsalt.

 

Kui tüüpiline narkodiileri elu sotsiaalses isolatsioonis on passida pealinna pargis silmini tõmmatud kapuutsiga ja oodata kliente, siis sellest vaatenurgast ei ole Carl Philipp Trump diiler. Ta ei näe põhjust ennast varjata ja on oma kodulehele nähtavalt üles pannud oma Friedrichshaini linnaosas asuva vana korteri aadressi. Sellest ajast peale, kui hakkas levima kuuldus, et ta müüb LSD-d, on seal läinud vägagi vilkaks asjaajamiseks. Iga poole tunni tagant heliseb uksekell. Trump vastab sisetelefonile ja isegi ei küsi, kes seal on, ütleb vaid “esimene korrus” ja kutsub kliendid sisse kööki, kus laual seisab hunnikutes LSD-pappi, mille kaudu ravimit manustatakse: “Kuidas saan teid aidata?”

Idee ravimi derivaadi müümiseks tekkis Carl Philipp Trumpil ajal, mil ta koges suuri raskusi ja väljakutseid. “2017. aastal krüpto bullrun (turu tõus) ajal oli mul Bitcoiniga kauplemisel miljonite suurune varandus, kuid siis kaotasin mõne vale kauplemisotsusega ühe päevaga peaaegu kõik,“ räägib Trump. Samal ajal jättis ta maha tüdruksõber, kellega tal olid abieluplaanid. “Mu elu oli sassis, seda oli minu jaoks lihtsalt liiga palj

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt