Video: senaator Rand Paul paljastab USA tervishoiuministeeriumi sekretäri valed Covidi ja immuunsüsteemi osas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. oktoober 2021 kell 18:04USA senaator Rand Paul paljastas möödunud neljapäeval HHS-i (Ameerika Ühendriikide Tervishoiu- ja Teenindusministeerium) sekretäri Xavier Becerra valed, mida ta rahvale Covid-19 loomuliku immuunsuse kohta on teaduslikke fakte ignoreerides rääkinud. Xavier Becerra on USA versioon Üllar Lannost, nad on isegi välimuselt väga sarnased.

 

“Hr. Becerra, kas olete tuttav Iisraeli uuringuga, milles osales 2,5 miljonit patsienti ja milles leiti, et vaktsineeritud rühmal oli tegelikult seitse korda suurem tõenäosus nakatuda Covidiga kui inimestel, kes olid saanud Covidi loomulikul teel?” küsis Paul senati tervisekomitee kuulamisel tervishoiu bürokraadilt.

“Ma ei ole sellega kursis,” ütles Becerra vastuseks, teeseldes teadmatust hästi avalikustatud uuringu osas.

“Ma arvan, et võiksite seda teha, kui lähete mööda riiki reisima, solvates miljoneid ameeriklasi, sealhulgas NBA staari Jonathan Isaacit, kes oli Covidist taastunud; vaadake 2,5 miljoni inimesega läbi viidud uuringut ja öelge, et noh, tead, ma peaksin otsuse tegema. Selle asemel olete te nimetanud Jonathan Isaacit ja teisi, kaasa arvatud mind, lamemaalasteks,” sõnas Paul.

“Me leiame, et see on vägagi solvav … Kas teie olete arst?” küsis senaator järgmiseks.

“Olen töötanud üle 30 aasta tervisepoliitika kallal,” ütles Becerra.

Selline Big Pharma jooksupoisi vastus ajas senaator Pauli marru.

“Te pole arst. Kas teil on loodusteaduste kraad? Ometi reisite mööda riiki ja nimetate Covidist loomulikul teel taastunud inimesi lamemaalasteks, need on inimesed, kes on reaalsete uuringutega kursis ja langetades selle põhjal isikliku otsuse, et nende immuunsus, mille nad on loomult omandanud, on neile piisav. Kuid teie eeldate, et võite öelda üle 100 miljoni ameeriklasele, kes elas Covidis üle, et neil pole õigust ise arstiabi osas otsustada,” ütles Paul.

Becerra rääkis end tõsiselt sisse, kui ta algul ütles, et pole Iisraeli uuringuga kursis, kuid mõni minut hiljem sõnas, et “senaator, meie meeskond on läbi vaadanud kõik uuringud, mis on olnud Covidi kohta, olgu see pärit Iisraelist, USA-st või mujalt.”

“Hoopis teil on luulud, te olete jurist, kellel pole teaduslikku tausta ega meditsiinilist haridust. See on ülbus koos autoritaarsusega, mis on ebaviisakas ja mitte-ameerikalik. Teie, söör, ignoreerite teadust,” lisas Rand Paul.

Seejärel nõudis Paul Becerralt vabanduse palumist ja ütles Bideni ametnikule, et tal peaks oma hoolimatute ja üleolevate kommentaaride pärast häbi olema.

Vaata eestikeelsete subtiitritega videot:

 

Allikas: Citigist.com

Originaalvideot vaata SIIT.

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt