Endine Vatikani panga president: Covidi pandeemia on Suure Lähtestamise Trooja hobune

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. oktoober 2021 kell 13:13Foto: ekraanikuva

Vatikani Panga endine president Ettore Gotti Tedeschi hoiatas, et COVID-19 pandeemia on Suure Lähtestamise (“The Great Reset”) Trooja hobune, mille eesmärk on vähendada maailma rahvastikku, hävitada vabaturumajandus ja kaotada kõik piirid, vahendab Vanglaplaneet Infowarsi artiklit. Ettore Gotti Tedeschi on Itaalia majandusteadlane, kelle paavst Benedictus XVI määras religioossete toimingute instituudi (Institute for the Works of Religion ehk IOR) juhatajaks, et vabaneda kontodest, mis ei pidanud seal olema ja mida mõnikord kasutati rahapesu eesmärgil.

 

RAIR Foundation USA poolt tõlgitud intervjuus selgitas Tedeschi, kes tagandati oma ametikohalt 2021. aastal, et Suure Lähtestamise tegevuskava töötas esmakordselt välja globalist Henry Kissinger kuuekümnendate lõpus ja seitsmekümnendate alguses nime all uus maailmamajanduskord.

Tedeschi selgitas, et Kissingeri nägemuses esines mitmeid vigu ja seega on täna vaja teist ümberkorraldust, mistõttu globalistid kasutavad ära COVID-19 pandeemiat. “Praegune ümberkorraldus, mida üldjuhul nimetatakse Suureks Lähtestamiseks, ei ole midagi muud kui nende vigade parandamine, mida me oleme teinud viimased viiskümmend aastat. Seega on tänu sellele õnnetule olukorrale, mida nimetatakse “Covid-pandeemiaks”, või õigemini, seda ära kasutades, võimalik suurendada või pigem – kasutan siinkohal tugevat väljendit – peale suruda või lasta peale suruda teatud käitumisviise.”

“Seega on tänane ümberkorraldus eilse ümberkorralduse käigus tehtud vigade parandamine,” lisas ta.

Tedeschi sõnul otsustasid globalistid, et maailm on muutumas liiga ülerahvastatuks ja seda tuleb ohjeldada, peamiselt läänemaailmas.

“Kõigepealt tehti ettepanek tegeleda viimaste aastakümnete suure kriisiga: kõrge sündimus,” ütles ta. “Ja sellest tulenevalt vajadus vähendada elanikkonna sündimust.”

“Mis oli selle protsessi kõige esimene tulemus? Sündimus langes. Aga kus? Läänemaailmas. Rahvastiku vähenemine toimus peamiselt nn läänemaailmas, Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Miks peaks rahvaarvu kasvutempo vähenema?”

“Sest neomaltusiaanliku maailmavaate kohaselt on nii, et mida rohkem inimesi sünnib, seda rohkem inimesed tarbivad, seda rohkem inimesed raiskavad seda, mida loodus meile pakub,” lisas ta.

Nimelt oli Suure lähtestamise arhitekt ja Maailma Majandusfoorumi asutaja Klaus Schwab Kissingeri kasvandik, kes õppis endise välisministri juhendamisel Harvardi ülikoolis.

Kokkuvõttes on Suure Lähtestamise kava üksnes Kissingeri Uue maailmamajanduskorra plaani jätkamine, mida Maailma Majandusfoorum rakendab taas Esimese Maailma deindustrialiseerimiseks, kasutades patuoinana COVID-pandeemiat.

 

Allikas: Vanglaplaneet

Foto: ekraanikuvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt