Üle 5000 arsti ja meditsiinitöötaja mõistavad hukka COVIDi poliitika ja teaduse vaigistamise

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. oktoober 2021 kell 8:485200 arstist, teadlasest ja meditsiiniprofessionaalist koosnev rahvusvaheline koalitsioon mõistis hukka valitsuste ja Covidi poliitika kujundajate autoritaarsed strateegiad Hiina viiruse pandeemia ohjamiseks, süüdistades neid avalikus kirjas arstide takistamises patsientidele elupäästva ravi osutamisel ja teadusliku arutelu vaigistamises. Dokument, mida nimetatakse arstide deklaratsiooniks, koostati pärast ülemaailmset Covidi tippkohtumist Roomas, kus selle kuu alguses sai kokku grupp arste ja teadlasi, et rääkida “ametivõimudele tõde Covidi pandeemia uuringutest ja ravist”, vahendab Vanglaplaneet.

 

Dr. Robert Malone, Covid-süstides kasutatava mRNA-tehnoloogia leiutaja, luges Rooma konverentsil kõigepealt ette kirja.

Arstide deklaratsioon sisaldab järgnevat:

Meie, maailma arstid, olles üksmeelsed ja lojaalsed Hippokratese vandele, tunnistades, et meditsiinialane elukutse, nagu me seda tunneme, on teelahkmel, oleme sunnitud kuulutama järgmist; 

ARVESTADES, et meie ülim vastutus ja kohustus on säilitada ja taastada meditsiini väärikus, ausus, -kunst ja -teadus;

 ARVESTADES, et meie suutlikkust patsientide eest hoolitseda on enneolematult rünnatud;

 ARVESTADES, et avaliku sektori poliitikakujundajad on valinud “kõigile sobiva” ravistrateegia, mille tulemuseks on asjatu haigestumine ja surm, selle asemel, et toetada individuaalset ja isikupärastatud lähenemist patsiendi ravile, mis on tõestatult ohutu ja tõhusam;

 ARVESTADES, et arstid ja teised tervishoiuteenuste osutajad, kes töötavad eesliinil, kasutades oma teadmisi epidemioloogiast, patofüsioloogiast ja farmakoloogiast, on sageli esimesed, kes tuvastavad uued, potentsiaalselt elupäästvad ravimeetodid;

 ARVESTADES, et arste hoitakse üha enam kõrvale avatud erialasest arutelust ja mõttevahetusest uute ja esilekerkivate haiguste kohta, mis ei ohusta mitte ainult arsti elukutse olemust, vaid, mis veelgi tähtsam, traagilisemalt, meie patsientide elusid;

 ARVESTADES, et tuhandeid arste takistavad apteekide, haiglate ja tervishoiuasutuste poolt püstitatud piirangud oma patsientide ravimisel, mistõttu enamik tervishoiuteenuse osutajatest on abitud kaitsmaks oma patsiente haiguse ees. Arstid soovitavad nüüd oma patsientidel lihtsalt koju minna (lastes viirusel paljuneda) ja pöörduda tagasi, kui nende haigus halveneb, mille tulemuseks on sadu tuhandeid tarbetuid surmajuhtumeid, kuna neid ei ravitud;

 ARVESTADES, et see ei ole meditsiin. See ei ole tervishoid. See poliitika sarnaneb pigem kuritegudele inimkonna vastu.

 

ON NÜÜD SIIS:

 OTSUSTATUD, et arsti ja patsiendi vaheline suhe tuleb taastada. See suhe on arstiabi põhiosa, mis võimaldab arstidel kõige suurema õnnestumisvõimalusega ravi väljatöötamiseks oma patsiente ja nende haigusi kõige paremini mõista, samas kui patsient on oma ravimeetodites aktiivne kaasarääkija.

 OTSUSTATUD, et poliitiline sekkumine arstide tegevusse ja arsti ja patsiendi vahelisse suhtesse peab lõppema. Arstid ja kõik tervishoiuteenuste osutajad peavad meditsiinikunsti ja –teaduse praktiseerimises olema vabad, kartmata kättemaksu, tsensuuri, laimamist või distsiplinaarmeetmeid, sealhulgas võimalikku litsentsi ja haiglaõiguste ära võtmist, kindlustuslepingute kaotamist ning valitsusasutuste ja organisatsioonide sekkumist – mis takistavad meid veelgi abivajavate patsientide eest hoolitsemast. Rohkem kui kunagi varem tuleb kaitsta õigust ja oskust levitada objektiivseid teaduslikke tulemusi, mis aitavad meil haigusi paremini mõista.

 OTSUSTATUD, et arstid peavad kaitsma ravi määramise õigust, järgides põhimõtet ESITEKS, ÄRA TEE KAHJU. Arstidele ei tohi kehtestada piiranguid ohutu ja tõhusa ravi määramisel. Need piirangud põhjustavad jätkuvalt asjatuid haigusi ja surmajuhtumeid. Patsientidele tuleb taastada õigus saada neid ravimeetodeid pärast põhjalikku teavitamist iga ravivõimaluse riskidest ja kasust.

 OTSUSTATUD, et kutsume maailma arste ja kõiki tervishoiuteenuste osutajaid ühinema meiega selles üllas algatuses, mille eesmärk on taastada arstiabis usaldus, ausus ja professionaalsus.

 OTSUSTATUD, et julgustame maailma teadlasi, kes on biomeditsiiniliste uuringute kvalifikatsiooniga ja järgivad kõrgeimaid eetilisi ja moraalseid standardeid, nõudma, et nad saaksid teha ja avaldada objektiivseid, empiirilisi uuringuid, kartmata oma karjääri, mainet ja elatusvahendeid puudutavaid repressioone.

 OTSUSTATUD, et me kutsume patsiente, kes usuvad arsti ja patsiendi vahelise suhte tähtsusesse ja võimalusse olla aktiivne osaleja oma ravis, nõudma juurdepääsu teaduspõhisele arstiabile.

Ärge oodake, et meedia või poliitikud, kes “teaduse järgimisest” alati innukalt räägivad, seda tuhandete meditsiiniekspertide pöördelist avaldust kuidagi kajastaksid. Kuid selle info levitamisele saab igaüks meist abiks olla.

 

Allikas: Vanglaplaneet

Originaalallikas: Infowars

Foto: InfowarsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt