Vaatamata 95% vaktsineerimismäärale on Harvardi ülikoolis ulatuslik Covidi puhang

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. oktoober 2021 kell 15:16Hoolimata sellest, et vaktsineerimismäär on üle 95 protsendi, on Harvardi ülikool sunnitud oma esimese ja teise aasta üliõpilased ulatuslikku Covidi puhangu tõttu kaugõppesse üle viima. “Viimastel päevadel oleme täheldanud, et vaatamata kõrgele vaktsineerimismäärale ja sagedasele testimisele on meie üliõpilaste seas nakatumiste arv pidevalt suurenenud,” ütles HBSi kommunikatsioonijuht Mark Cautela Poets&Quantsile, vahendab Vanglaplaneet.

 

Vaatamata väitele, et haiguspuhangut ei esine klassiruumides ega muudes ülikoolilinnaku akadeemilistes ruumides, otsustasid ametiasutused viia kõik esimese aasta magistritaseme üliõpilased ja mõned teise aasta üliõpilased vahemikus kuni selle nädala lõpuni üle kaugõppele.

Yale’i juhtimisteaduskonna juhtimise praktika professori ja arsti Howard Foremani sõnul on tegemist tõsise haiguspuhanguga, mis süveneb jätkuvalt, sest 11 uut kraadiõppurit on viimases testipartiis olnud positiivsed. Harvardi ametliku koroonaviiruse infotahvli kohaselt on 95% üliõpilastest ja 96% töötajatest viiruse vastu vaktsineeritud.

“Kas Harvard tunnistab seega kaudselt, et vaktsiini tõhusus on vähenenud kuni täieliku ebaefektiivsuseni?” küsib Zero Hedge.

Nii et hoolimata kõigist lubadustest “normaalsuse taastumise” kohta, kui ainult kõik oleksid vaktsineeritud (mida nad antud juhul on), näib, et 2021 aastal eliitkõrgkoolis õppimine ei erine 2020 aastast mitte mingil moel.

Rühmategevused ja koosolekud on nüüdseks kõik üle viidud internetti ning Harvard palub üliõpilastel piirata isiklikku kontakti teiste inimestega väljaspool oma pereringkonda.

See on taas järjekordne hea näide sellest, kuidas inimesed on küll kohustatud end korduvalt vaktsineerima, kuid lisaks vaktsiinikahjustuse riskile, puudub neil ka kaitse koroonaviiruse vastu.

Samas kui loomulik immuunsus, mis uuringute kohaselt pakub 27 korda suuremat kaitset, on meedias täielikult maha tehtud ning näiteks ajakirjas VICE eitati hiljuti üldse selle olemasolu.

USA president Joe Biden ütles hiljuti, et Ameerikas ei taastu normaalne elu enne, kui 98% elanikkonnast on vaktsineeritud. EL-is ja ka Eestis on eesmärgiks seatud 70% elanikonnast ära vaktsineerida. Harvardi ülikool on selle taseme ammu saavutanud, aga elu ei ole just väga palju normaalsemaks läinud.

 

Lingid teksti sees.

Allikas: VanglaplaneetKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt